yükselen gayrimenkul sektöründe, nezaket NRIs

NRIs ve ülke için onlarin sevgi, gayrimenkul gelistiriciler için tarifsiz sevinç meselesi

BT sonra geri gayrimenkul büyüme, patlama ve büyük kar bir baslangici gösterdi boru hatti Emlak, iki yil oldu. Bu egilim oldukça uzun süre takip ama sonra solmaya ve düzeltme sahne geldi bu pembe bir tablo için zaman geldi. Bu düzeltme dönemin baslangici ile, gayrimenkul, çok çekici o kadar karli degil ve kendi ev ya da kendisi ev kredisi tuzak sikismis bulunan bir arzu ortak bir adam için bir zorluk olarak döndü.

Ama sürekli dikkat çekiyor bir sey gayrimenkul gelistiricilerin gerilim kirisikliklari uzak yüzler. Sektöründe yaratilan bu dalgalarin nasil gelir ile gayrimenkul gelistiricileri onlari sallamak bir sey var mi?? Iyi cevap ARIA (A Resident Hint Tekrar) basit-NRIs veya daha özel oldugunu.

Yüksek profilli NRIs artik kendi ülkesine, eve gelmek için tercih ediyor. Hemen hemen tüm büyük sehirlerde, metro ve katman II sehirlerde hem geri gelip tek basina, Hindistan’da burada Bangalore yerlesmek için plan NRIs radar düsmek bir arka 35000 NRIs geldi taniklik etti. Hindistan yüksek bir hizda büyüyor ve kendini bir sorun olarak hemen hemen her açidan portre sayisiz degisiklik görüyor bir ekonomi olmak. Böylece zorluklar meydan seviyorum ve bir baslangiç ??çalisarak bastan kendilerini kanitlamak için can atiyorum herkese çekiyor. Ayrica, bu yüksek profilli NRIs çok Hindistan disinda çalisma deneyimi ile CV’lerini ekledi. Simdi Hindistan, ufkunu genisleterek ve perakende, gayrimenkul, finansal hizmetler, Ar-Ge vb gibi yeni ve özel sektörlerin yaklasan onlara yeni deneyimler kazanmak ve kariyerlerine baska bir tüy eklemek için dogru zaman ile.

Bu diaspora gayrimenkul iç talepteki ciddi daldirma ragmen büyümeye süphesiz ile. NRIs simdi toplam gayrimenkul piyasasinin% 20-25 olusturmaktadir ve bu göç her yil sektörün @ 20% büyümesi bekleniyor. Bu gün tüm önemli yaklasan ilçelerinde, konut kompleksleri vb NRIs taleplerini karsilamak için özel olarak gelistirilmektedir. Bolca yapilan devremülkler ile, düsünceli üç / dört yatak odali daireler ortaya koydu ve güzel manzarali villalar uygun bir sekilde 12cr için 1.5cr bir miktar çanta gayrimenkul gelistiricileri tarafindan yapilan birkaç çabalar.

Ölçüde diger sektörlere ve Hindistan ekonomisi bir bütün olarak büyümeye yardimci olacak ne bu “Tersine Beyin Göçü” hala bir soru, ama emin NRIs geri geliyor için Hint Gayrimenkul Sektöründe için bir nimet olarak döndü.

Gayrimenkul ziyaret dünyasinda olaylar hakkinda daha fazla bilgi için

http://www.indiapropertyauction.com

ilgili

lalsa