zamanlama sorunlari ev satilir

Gayrimenkul balonu patlamasi gibi seyler hala iyi olan bu alanlardan birinde olmadikça, bir ev satan daha zor hale gelmistir. Bu satis içine çok çaba koyabilirsiniz, hareket unutabilirsiniz!

Bir ev satan stresli olabilir bir süreçtir. Ilk olarak, pazar anlamaya var. Yapmaniz sonra, eve görmek için gelen insanlar ve acenteleri ile ugrasmak zorunda. Er ya da geç, bir teklif alirsiniz. Daha sonra görüsmeler ortaya çikar. Bir kez bir anlasmaya ulasildiginda, evde ücretsiz? Nadiren. Sorunlar ev denetimler ve bu ile ortaya olacak. Emanet dönemleri genellikle 30 ila 60 gün arasinda degisir bu yana, isler çok kostu ve stresli alabilirsiniz. Açikçasi, emlak alim-satim üzerinde durulmasi gereken, ama o görkemli gün hakkinda bir emanet kapandiginda?

Çogu insan için, bir ev satan mutlaka baska bir satin alma anlamina gelir. En az bir umut çok! Bir evden digerine geçis zor olabilir. Pek bu dönemde aklinizdan ilk sey. Bunun yerine, ayni zamanda yeni bir ev hazir olacak emin yaparken ele eski ev almak odaklandik.

Yeni ev için eski bir hareket ile birlikte büyük sorunlardan biri zamanlamadir. Basitçe söylemek gerekirse, her iki islem için kapanis tarihi genellikle ayni gün olmaz. Evet, bunu yapmak için deneyebilirsiniz, ama bazen sadece mümkün degildir. Peki, ne yaparsiniz? Bir seçenek tasimak için gereken zaman bosalan yeni ev için küçük bir prim ödemek için çalismaktir. Satici bunu yapmak için istekli, ama sonra tekrar olmayabilir olabilir. Eger içeri geçmeden önce iyilestirmeler yapmak istiyorsaniz gerçekten imkansiz hale gelebilir

Eger eski ev ve yeni bir içine tasimak zorunda zaman üç ya da dört gün sahip oldugu Diyelim bir durum varsayalim. Bu boslugu nasil yayilabilir mi? Bir seçenek depolama araci olarak hareket eden bir kamyon kullanmaktir. Sadece yeni bir ev hazir kadar onlari bekletin sonra eski evde onlari yüklemek ve olabilir. Açikçasi, onlar için güvenli bir yer bulmak gerekir. Bir keresinde bu yaptim ve alti gün boyunca amcamin evde onlari park. O büyük bir yeri ve rahatsiz edici bir komsu vardi. O komsu gözü önünde evinin arkasindaki parkta üç büyük hareket kamyon bana izin için çok mutlu oldu!

Baska bir seçenek depolama içine seyler tasimaktir. Bunu önlemek öneririz. Bosaltma ve daha sonra bir hafta süre hareket kamyon yeniden, evlilik sona hareketli öfke gelistirmek ve benzeri için iyi bir yoldur. Sadece buna deger degildir!