nasil gayrimenkul yatirim için bir alici listesi olusturmak için

Hatta bir depresif gayrimenkul pazarinda, kendi özellikleri için potansiyel alicilar listesi olan ölçüde size özellikleri satmak hizini artirir.

Bu liste bir alici listesi, gayrimenkul yatirimci gücünü araç kritik bir unsur olarak adlandirilir. Bu ipuçlari kolayca etkili bir alici listesi olusturmaniza yardimci olacaktir.

Bazi gayrimenkul yatirimcilari satisa bir özellik var önce bir alici listesi olusturmak istiyorum. Ilk önce alici veya özelliklerini almak mi?

Bu özellik daha önce bir alici listesi için zarar vermez, ama bu bir sonraki anlasma elde engel olmamalidir. Eger mal satmak gibi bir alici listesi olusturmak gerekir. Devam edin ve bir alici listesi var olmasa bile bir sonraki anlasma satin.

1) bir gayrimenkul yatirimcisi web sitesi alin
Bu bir numarali öncelik olmalidir. Eger alicilar listesini yönetmek gerekir. Bu iyi bir gayrimenkul yatirimcisi web sitesi tarafindan yapilir.

Potansiyel alicilar yeni firsatlar oldugunda haberdar olmak için web sitenizde kayit olabilirsiniz. Eger satis için web sitesinde yer özellikleri varsa, sadece kendi iletisim bilgilerini sonra bunlari Ayrintilar için izin verir.

Diger bir deyisle, onlar ayrintilarini görüntülemek için alicilar listesine katilmak gerekir.

Hiçbir özellikleri varsa, bir sikmak sayfa, ya da gelen üye olabilirsiniz açilis sayfasi baslatin.

Bunlar alicilar listesini katildiginiz için ve onlarin ihtiyaçlarina bagli olarak kullanilabilir hale gelir olarak bunlari firsatlar veya evleri gönderme olacak ki onlara tesekkür aninda e-posta alacaksiniz.

Evinizde mümkün oldugu kadar çok kisi tarafindan görülür çok iyi bir gayrimenkul yatirim web sitesi de twitter, facebook vb ag için becerisi kazandirmak gerekir. Bir arkadasa gönderme özelligini insanlarin onlarin arkadaslari için özellikleri göndermenizi saglar.

Bu insanlar web sitenize geri gelmek ve alicilar listesine katilmak.

2) satilik Pazarlama özellikleri
Herhangi bir reklam URL web sitenize sahip olmalidir. Ben gazete ilanlari çalistirarak ilk alicilar listesini yapti. Ben bir telefon numarasi, bir sikmak formu vardi sadece bir web adresi verilen asla. Onlar benim özelliklerini görüntülemek edemeden, onlarin iletisim bilgileri saglamak zorunda kaldi.

Bugün, Craigslist gibi yerlerde çevrimiçi reklam verebilirsiniz. Web sitenizde emin senin arazi yapmak degil, telefon numarasi.

Buna ek olarak, web sitenize onlari isaret eden bir sesli posta ile bir telefon numarasi saglayabilir. Bunlari konusmak bile, muhtemelen onlar alicilar listesinde zaten.

Iyi bir gayrimenkul yatirim web bu makalenin sonunda önerilmektedir.

3) kendi özellikleri disari gönderme
Sadece web sitenizden özellikleri e-posta gerekir. Sizin alicilar listesini insanlarin yerel alanda alici özellikler içerdigini unutmayin. Ben alicilar listesine e-posta sonra birkaç saat içinde toptan firsatlar sattik.