Satilik dubai özellik için bir rehber

Son yillarda, Dubai hükümetinin emlak emlak yasalarinda bir reform getirdi. Bu reform, gayrimenkul yatirim konut ve ticari mülkiyet satin alma son derece yararli ve yatirimcilar ve Dubai villa, daire baslatan satilik Dubai emlak için arama olacagini bulundu insanlarin büyük bir grup tarafindan, daire merkezi haline geldi cazibe.

Büyük belirsizlik tam olarak ne bir kisinin gayrimenkul hakkinin tür aslinda gayrimenkul yatirim yaparak mesgul olabilir gibi olmadigi için önceki yillarda, yabancilarin Dubai emlak piyasasi yatirimlarini yapmak için istekli degildi. En çok tercih edilen tür mülk özellik olarak bilinir. Dubai’de de dünya genelinde diger ülkelerde yasaya göre, mülk mülkiyet alici tam mülkiyet hak ve o daha sonra onlar gibi herhangi birine satmak hangi biridir.

Dubai emlak yatirim

2002 yilinda bu on yilin ilk yillarinda, Dubai hükümeti yabanci yatirimcilari çekmek amaciyla mülkiyet hukuku degistirilmis ve hiç geçmiste uygulanan degildi. Aslinda, yabancilar Dubai villa, daire ya da baska tür gibi satilik Dubai emlak satin almak için izin vermedi dayatilan bir yasak vardi.

Tek aile evleri için gurbetçilerin talep her zaman geçmis yillarda çok az olmustur. Ancak 2002 yilindan bu yana mülkiyet hukukunda degisiklik sonrasinda, yabancilarin toplam sayisi artmis ve isteyerek daire ve daire satin aliyor. Uzmanlar bize gurbetçilerin satin alma davranislari bu degisimin iki temel nedeni söyle.

Ilk neden, küresel ekonomideki katki için Dubai yönetiminin ilgi ve otomatik olarak çok uluslu sirketler çekiyor ve Dubai’de yabanci alicilarin artan sayisi sonuçlarini görebilirsiniz. Çok uluslu sanayi, ofis, depo gibi ticari alan için ihtiyaç ilgi nedeniyle, sanayi talep ve nihai gereksinimi konut özellikleri tasimaktadir. Sirketlerin gerektirir ve biz isçiler için de çalisma kamplarina kurulmasi görebilirsiniz insan is gücü nedeniyle konut ihtiyaci olacak.

Ikinci olarak kalici olarak Dubai’de yasayan ve tatillerini geçirmek için Dubai’ye gelmedigi insanlar tarafindan sahibi oldugu tatil mülkiyet gelir. Onlar nedeniyle iki kat avantaj tatil özellikleri ilgilendi. Ilk olarak, onlar Dubai villa veya apartman geldiginizde herhangi bir kira ödemek zorunda degilsiniz, ve bunu kullanmadiginiz zaman ikinci, onlar dönem kira geliri olsun.

Bu nedenle, satilik Dubai emlak bu kadar kolay bir sekilde kiralik Dubai için villa veya daire olabilir yani sira kiralik emlak olarak bir tatil olarak Dubai villa veya apartman kullaniyorsaniz açisindan yararlanmak için büyük bir firsattir.