bir konut çökme sirasinda denver co gayrimenkul satin

Sadece geçen gün esim ve ben burada kentsel hissediyorum, yerel magazalar ve, nedeniyle bungalov tarzi evlere, Highlands mahalle Denver gayrimenkul piyasasinda çok arzu mahalle Denver CO içinde Highlands mahallede yeni bir müsteri evleri gösteren restoran ve Downtown Denver yakinlik.

Denver ve ülke genelinde birçok gayrimenkul piyasalari aksine, Highlands mahalle son bir yilda (yüzde 13) çift haneli ev takdir yasamis miknatis topluluklarin biridir. Highlands mahalle gibi bir pazarda yüksek takdir ile sorun bilmeden onlarin alici ve satici yanlis danismanlik sagliyoruz deneyimsiz ajanlar elde edilmesi. Bu yanlis tavsiye evin uzun yillar deger ve öngörülemeyen olumsuz ev takdir daha fazla ödeme bir ev alici elverisli olabilir.

Ben yazinin basinda söz bu Müvekkilim Highlands mahalle anlamadi deneyimsiz bir ajan ile çalisiyordu. Ancak, neyse ki ayni zamanda Highlands toplumda tecrübeli Colorado Evi Bulucu ‘degerleme danismanlari biriyle çalisiyorlardi.

Onlarin deneyimsiz emlakçi baska deneyimsiz emlakçi tarafindan overpriced Highlands mahallede bir ev bir teklif yapildigi zaman yeni müsteri ile durum olustu. Highlands piyasa anlayisi degil, bu ajan evi yapmak için makul bir teklif istemci tavsiye yeterlilik yoktu. Sonuç olarak, piyasa degeri binlerce dolar olan evin bir teklif yapti. Neyse ki, bu müsteri kendi ajan yetkinlik süphe hissetti ve sonuç olarak bir bizim degerlendirme danismanlari temasa geçti. Bizim Degerleme Uzmani konu mülkiyet ve net bir sekilde bu konuda önemli ölçüde pazar için overpriced gösterilen Highlands mahalle tam bir analizini sagladi.

Satin alma meydana gelmis neden muhtemelen kendinize soruyorsunuz ve özelligi nasil takdir olurdu? Bu sorunun cevabi lider bir kör kör bir sonucudur. Ne yazik ki, bir istemci belirli bir fiyata bir ev satin almak için istekli ise, o ev bu fiyat deger olmasi gerektigine inaniyorum birçok Emlakçilar ve degerleme vardir. Durumun çesitli asamalarinda özellikleri, farkli stilleri ve yerel magazalar için evlerine yakinligi göre deger farki Highlands mahalle ve deneyimsiz Emlakçi tarafindan yönlendirilen deneyimsiz bir degerleme dogasi geregi olabilir çok kolay evin sisirilmis bir de degerlendirmek vardi liste fiyati.

Bu bir alici pazar sirasinda yerel bir gayrimenkul piyasasinda deneyim ya da iyice bir emlak piyasasi analiz yetenegine sahip bir emlakçi ile çalismak son derece önemlidir. Çok bizim yeni müsteri ile durum gibi, onlar bilmeden onlar deneyimsiz bir emlakçi tarafindan yanlis edildi çünkü, piyasa degeri 40.000 $ ev satin olurdu.