burada düsük suç oraninin yüksek oldugu yerlerde Birlesik Krallik’ta ev satin almak vardir

Eger Ingiltere’de emlak satin almak isteyen varsa, hiç süphesiz alanlarda en düsük suç oranlarina sahip olan duymak ilgi olacaktir. Bu Ingiltere’de yasamak için en güvenli yer, ülkedeki en düsük suç orani ile, aslinda Isles of Isles oldugu ortaya çikti. Suçlari bazi türleri, örnegin, araç suç, adalarda en az yol altyapisi yansitan, var olmayan iken güney-bati Cornwall yakinindaki bu adalar,,, sadece alti hirsizlik ve 2009 yilinda suç hasar 12 suçlar kaydetti.

Anakaradaki bir yerde ev kurma düsünenler için, ancak, göre ülkede yasamak için hangi en güvenli yerlerden listesinde yüksek rütbe her ikisi de Cornwall ve Devon yakin iller, düsünebilirsiniz son Ingiliz Suç Arastirmasi. Iki ilçe 1000 sakinleri basina 83 suçlarin ulusal ortalamanin karsi iyi yansitan 1000 sakinleri basina 59 suç, bir ortalama vardi. Bu hirsizlik oranlari, özellikle Kuzey Cornwall ve Bati Devon özellikle düsük oranlari söz konusu oldugunda, iken Bati Devon Ingiltere’de bir araç hizi en düsük hirsizlik sahip iftihar edebilirsiniz.

Ingiltere’nin kuzey batisinda, Ribble Vadisi alan sadece üç yil içinde% 13,5 suç azaltmak için yönetmek, yasamak için en güvenli yerler arasinda bulunuyor. Bu arada, Kuzey Yorkshire Ingiltere’de en düsük suç oranlarindan birine övünme, güvenlik arayanlar için gerçek bir çekiciligi vardir. 1.000 kisi basina Suçlari en az bir yil% 10,8,% 16,9 ulusal ortalamasina göre düsük bir rakam olan bir kez ev suç magduru olma bir yetiskin sansi ile, son rakamlara göre, 59 idi. Bu arada, Kuzey Yorkshire kisisel suç aci riski% 6.2 bir ülke ortalamasina kiyasla,% 3.7 idi.

Hirsizliklarin sayisi açisindan Ingiltere’de yasamak için en güvenli yer 2009 istatistikler sadece 1.2 hirsizlik 1.000 evleri basina bir önceki yila kararli oldugunu göstermektedir Teesdale vardir. Kuzey Dorset düsük bir soygun sayisi ile baska bir alan ise soygun için istatistikleri, alaninda da çok düsüktür.

Sinir boyunca, Galler en güvenli bölge ortalama suç rakamlari orada çok Ingiltere ve Galler geri kalaninin bu altinda olmak, Kuzey Galler oldugunu. Kuzey Galler yaralanma ile sonuçlanan hirsizlik ya da siddet riski de yedi 1.000 kisi duruyoruz. Özellikle düsük suç rakamlari ile Galler belirli bölümlerine bir araç oranlari hirsizlik Ingiltere’de en düsük olan Ingiltere ve Ceredigion, en düsük soygun oranlarindan birine sahip Powys, içerir.

Virgin Money Konut Sigortasi tarafindan üretilen rapor, ayni zamanda considerationf içine aldi, ancak Londra’da, yasamak için en güvenli alanlarda yeni bir rapor, sermaye için basligi bu Kensington, Chelsea ve Wandsworth ilçeleri dikkate almak iyi yapacagini göstermektedir = Bu sel hasari riski olarak aktörler. Chelsea ve Kensington hem suç hasar düsük seviyelerde sunuyor olsa da, bu alanlarda bir hirsizlik aci biraz daha fazla sans var.