kisa satis akilli alicilar için firsat göze

Southwest Florida ülkedeki en çok aranan yüksek fiyatli okyanus gayrimenkul bazi vardir, ama birçok alici da burada büyük firsatlar buluyorlar. Yeni özel kinamak ve bölgedeki evlerin çok çesitli sadece zengin Fort Myers ve Cape Coral gibi sehirlerde yasamayi göze fikrini iskonto, sasirtici derecede uygun fiyatla satilmaktadir.

Aslinda bu egilim ülke çapinda üst düzey pazarlarda lekeli degil, bu alanlarda evleri ile yanlis bir sey nedeniyle olabilir. Pek çok durumda, “açiga satis” özellikleri yüksek oranda nedeniyle var. Kisa bir satis sahibi arkasinda veya ipotek ödemeleri varsaymak oldugunda bir özellik rehine asamasina girmeden hemen önce ortaya çikabilir. Bu noktada banka veya kredi indirimli olarak mülkiyet yeniden satmak yerine, zaman alici ve pahali rehine ile geçmesi karar verebilir.

En son ulusal emlak patlamasi sirasinda, Southwest Florida gibi sicak pazarlarda yüksek talep fiyatlari yol kadar sürdü ve ödemeyi göze alamazdi ipotek ve emlak vergileri ile birçok mülk sahipleri birakti. Kadar bu spekülasyon finanse kredi birkaç nedenlerle açiga satis pazarinda hafif bir kayip almaya kendilerini istekli bulundu: biraz spekülasyon nedeniyle asiri degerli özelligi ile), herhangi bir resales mutlaka daha düsük bir fiyat almak istiyorsunuz, b) haciz çok almak uzun kisa satis daha tamamlamak için, mülkiyet ihale giderse çok daha düsük bir fiyat ile borç veren birakarak çogu durumda avukat, ve risk gerektirir.

Ayrica bir “ön-forclosure” satis olarak bilinen, açiga satis anlayisli alicilar ve yatirimcilar için büyük bir firsat temsil eder. Biraz ekstra isi yapmak için istekli olanlar genellikle piyasada bir daha da azaltabilmek için beklemeden, yüzde 20-25 arasinda bir indirim alabilirsiniz. Bu yüzden kisa bir satis ne ekstra ugrastiriyor? Bu bir süreç bir parçasidir, ancak adimlari bilerek zaman ve enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Kisa satim islemleri genellikle ipotek varsaymak var orijinal borçlu ile baslar. Bu borçlu ve borç veren ile irtibat ve tüm finansal bilgiler paylasilir emin olmak için yatirimci kalmis. Yatirimci ayni zamanda piyasa degeri kaybetti biri olarak ve iyilestirme ihtiyaci kisa Satilik Emlak canlandiracak çalismalidir. Mülkiyet onarim çalismalari için yüksek sözlesme teklif, borç veren iletilir, burada kanit inandirici bir parçasi olabilir. Son olarak, borç veren yatirimci / alici arasinda bir sözlesme görmek istiyoruz, ve satici, satici anlasma herhangi bir para kazanmak degil emin olmak için – bu islem saticiya ödenen “net nakit” olmalidir borç veren ödenen ayni miktarda.

Akilli alicilar Southwest Florida gibi bir sogutma ama güvenilir pazarinda yatirim için iyi bir geri dönüs yapabilir ve kisa satis bunun için etkili bir strateji vardir.