monterey gayrimenkul

Diger birçok konumlar arasinda, kent merkezinde yillik Jazz Fest sicak özelliklerinin baska bir düzeye Monterey gayrimenkul yükseltir. Ethereal doga harikasi her yerde ve harika errain içine bölgenin essiz topografyasi çevirir. Bu özel yerlesim uzun klasik Güney Kaliforniya sörf culture.Instead disinda ayarlanir rustik çekiciligini için aziz dünyanin en popüler plaj yerlerinden biri, kabul edilmistir, onun serin sicaklik ve puslu atmosfer digerlerinden ayiran sehir ve unutulmaz birakir ziyaret eden herkesin üzerinde bir etki. Gezi Monterey her yerde bulunan ve ünlü Cannery Row dünyanin dört bir yanindan ziyaretçi çekiyor vardir.

Sehirde popüler bir etkinlik olarak, Cannery Row 50 yili askin bir süredir faaliyet gösteren ve olanaklarindan yararlanabilmek için ziyaret eden tüm çagirmaktadir edilmistir. John Steinbeck en iyi edebi eserlerin bazilari için zemin olarak, bu kamusal alan 25 restoran, özgün sanat ile dolu magazalar ve yerel galerileri ile dolu sirin sokaklari üzerinde özellikleri. Buna ek olarak, bir IMAX sinemasi son zamanlarda bu tarihi bölgesine bir 21. yüzyil kenarina getirmek için insa edilmistir.

Monterey gayrimenkul yerlerinden sadece bir avuç bulunan okyanus yasam ve kültürel deneyimleri ile yakin koyar. Aktif sakinleri, yerel su yollari Monterey Bay National Marine Sanctuary bir parçasi olarak korunmaktadir. Bu herkes t Monterey Bay Coastal Eglence Trail boyunca dalis ya da yürüyüs bir ögleden sonra dalis, zevk için sans verir. Açik havada olmak Monterey lüks gayrimenkul sahipleri sürekli bölgeye tasindiktan için bir neden olarak alinti seydir. Büyük bir sehrin olanaklar elinizin altinda ise San Francisco yakinligi birçok sakinleri için ekstra bir kolaylik faktörü ekler.

Clint Eastwood gibi ünlü sakinleri Monterey ve Carmel bölgede ev aramak ve gerçekten harita üzerinde sehir koymak için çalistim. Sanat Monterey Müzesi önemli sanatçilarin yani gibi Ansel Adams tarafindan ortaya çikan sanat yildiz ve görüntüler parçalar için bir homing cihazdir. Günümüzde, lüks evler kavrami piyasa duygusu ile anlayisli yatirimcilar için seçeneklerin çesitliligi ile yeniden tanimlanmistir. Seçim için çok Monterey evleri ile, kendi potansiyelini kesfetmek için bekleyen hazir finansal hiçbir sikintisi yoktur. Hayatinizda lüks çiçek sunmak ve izin vermek zorunda tüm Monterey evlerde katilin. Monterey güzel özellikleri ile, sadece meydan mükemmel bir ev seçimi olacaktir.