Üstün geçim için gümüs evler yay evleri

Silver Spring kentsel ve banliyö alanlari ile Montgomery ilçesinde, Maryland yerlestirilen Washington DC bir banliyösü. Burtonsville kadar kuzeyinde ve batisinda Rockville ve Chevy Chase Silver Spring yayilir. Silver Spring Silver Spring Park, Woodside Hills, Woodside Park, Seven Oaks, ve daha birçok gibi güzel mahalleleri ile çevrilidir.

Silver Spring evler her zaman Washington DC bölgesinde evler için bu av için bir cazibe olmustur. Hatta sehir Silver Spring alaninda Silver Spring ev arayan alicilar için ciddi bir esaret haline gelmistir. Silver Spring ev sahipleri için çesitli zincirinin yeni alisveris ve yemek isyerlerinin gibi açilis çesitli seçenekler vardir. Hatta sanat is burada hizla büyüyen vardir. Sahipleri için en cazip alir biri daha önce insanlar yeni bagimsiz filmler ve belgesel filmler ile yakalamak bir yerdir Gümüs tiyatro olarak bilinen AFI Gümüs tiyatro, olacaktir. SILVERDOCS gibi film festivalleri, ülkenin her yerinden yerli hem de turistler sadece çekmek.

Silver Spring gayrimenkul yeni gelismeler öncesi Dünya Savasi evleri dahil ev seçenekleri, sunar. Bu alanda en iyi bilinen yüksek okul olarak ailelerin çogunlugu Montgomery Blair Lisesi orada gençler gönderin. Albert Einstein Okulu gibi diger taninmis okullar, Wheaton Lisesi, ve daha birçok vardir. Montgomery College Tacoma Park kampüs gibi bu alanda Mahallesi’nde bulunan dört kütüphane bulunmaktadir. Geçen yilin Aralik ayina göre metrekare basina ortalama fiyati Aralik 2009 döneminde% 11 azalmistir. Ayni zamanda ortalama satis fiyati son iki yilda% 2 oraninda azalmistir. Bu% 4.5 ya da önceki çeyrege göre 16.000 $ bir düsüse isaret ediyor.

Silver Spring de is ve kariyer firsatlari çesitli sunmaktadir. Bu Ulusal Okyanus ve Atmosfer Idaresi ve Amerikan Hemsireler Dernegi Gümüs gibi büyük kuruluslar bu alanda merkezi var. Bu enstitüler yerel halk degil, ayni zamanda komsu mahallelerden tasit için degil sadece is sagliyoruz. Burasi çesitli cazip yasam ortamlari ile olanaklar her türlü saglar. Silver Spring modern bir ulasim sistemi var ve Marc Tren Brunswick Hatti tarafindan hizmet etti. Yaklasik 60.000 kisi her gün katilmak çesitli geçis tesisleri bulunmaktadir.

Silver Spring aileler, ögrenciler ve tasit gibi herkes için temelde ideal bir yerdir. Hatta çesitli isletmeler için genis firsatlar sunmaktadir ve is yeni projeleri baslatmak isteyen kisiler için idealdir.