ev daha pazarlanabilir hale getirmek için yedi kurallari

On ortalama alicilar satin almak için bir teklif koymadan önce 19 evleri ziyaret edin. Bu saticilar için ne anlama bulma geliyor? Hatta 5 yil önce oldugundan daha piyasada daha fazla rekabet var. Eger evinizi satmak istiyorsaniz, (özellikle Charleston, South Carolina pazarinda) konut piyasasinda rekabet edebilmek için onun en iyi görünmesi gerekir. Ben saticilarin evlerine Emlak piyasasinda bir rekabet avantaji vermek için izlemeniz 7 kurallari vardir.

1. Potansiyel alicilar frenlemek itiraz verin. Bir alicinin ilk izlenim son derece önemlidir. Bir alici evinizin ziyaret ettiginde, o gördügü ilk sey evin cephesidir. Yani, kendi bahçesinde, ön kapi tenezzül ve geçit davet yapmak. Çim, bitki çiçek mowed Eger herhangi bir yatak üzerinde çam saman yayilmis tutmak ve çalilar kesin.

2. Herhangi gerekli onarim yapmak. Bir kirik kiremit gibi küçük onarimlar konusunda endiselenmeyin. Bunun yerine, boya taze bir kat ihtiyaci bir sundurma veya duvarlarda yirtik tarama gibi, daha belirgin sorunlara odaklanmak. Alici kapatmadan önce bir onarim liste yapacak olsa da, devam edin ve potansiyel alicilar kapali koyabilirsiniz evde sorunlari çözmek için daha iyidir. Alicilar bu halledilir gibi görünen bir ev istiyorum.

3. Ev içinde ve disinda temiz! Buhar temiz hali lekeleri, pencerelerin iç ve disini temizlemek ve hatta bu zor ulasilmasi alanlari toz. Ben potansiyel alicilar ziyaret ettikleri evleri incelemek istiyorum dedigim zaman bana inanin!

4. daginikligi düzenlemek. Insanlar resim ve koleksiyon seviyorum, ama bunlar bir ev küçük ve daginik görünmesini saglayabilirsiniz. Bazi aksesuarlar olan iyi-olan dogru dekorasyon bir ev gibi bir ev hissediyorum yapabilirsiniz. Hatirliyorum sadece, evinizin, genis, temiz ve organize görünmesini istiyorum.

5. Renk ve stil nötr olun. Bazi renkler sevimli olsa da, nötr renkler güvenli vardir. O kadar çok alici pembe oda veya asiri dekoratif temalar tarafindan kapali olsun gördük. Alicilar kendi olarak ziyaret evler hayal istiyorum. Eger nötr renk ve stil seçtiginizde, bu (ve ev satin almak için daha çok) Evinizde kendilerini hayal olasiligi daha yüksektir.

6. Aydinlatma kontrol edin. Bu kural önemsiz görünebilir, ancak alici karanlik evleri sevmiyorum. Yani, açik perdeler dogal isik içeri, ve fenerler tüm ampuller kontrol etmek.

7. Evcil sonra temizleyin. Eger belirli bir günde bir gösteren olacagini biliyorum, özellikle evinizin piyasada iken disinda Evcil tutmaya çalisin. Evcil hayvanlarinizi içinde-sadece, onlari yolumdan tutmaya çalisin ve en az gevsek kürk tutmak için. Evinizde bile hafif bir evcil hayvan kokusu vardir düsünüyorsaniz Ayrica,, piyasada evinize koymak önce zemin ve mobilya temizleyelim.

Bu 7 kurallara dikkat ölçüde saticilarin evlerini daha pazarlanabilir hale yardimci olabilir. Eger piyasada evinize koymak önce, liste disi bu görevlerin tümünü kontrol edebilirsiniz ediniz. Ev piyasada zaten ise, bu kurallari uygulamak için çok geç degil!