Noida konut hakkinda bilgi almak

IT ve Noida ITES gelisimi için dökme yatirimlarla, sehirde önemli bir nüfus artisi olmustur. Bu nedenle, ticari gayrimenkul pazarinin hizli büyümesi ile, Noida konut da hizla büyüdü. Artan talep gipta edilecek bir gayrimenkul yatirim için tercih edilen zemin kentinde biri haline Noida konut fiyat bir takdir insa etti.

Noida konutun gelisimi

Daha önce de belirttigimiz gibi, konut emlak piyasasinin gelisimi için önemli bir neden kurumsal büyüme ve sehrin sanayi sektörüdür. BT uzmanlari Her yil binlerce is amaçli sehre inmis. Bu nedenle, yerlesim birimleri için bir talep yapilari ve modern yasam tarzinin toplumlarin gelisimine yol verdi.

Noida konutun fiyat artisi nedeniyle, birçok bunun karsiliginda kar yatirim ve verim için kazançli bir seçenek olarak görüyorum. Aslinda, emlak yatirim egilim Noida konut satin almak için Delhi dört bir yanindan insanlar ve NCR bölge baslatmistir.

Yakin sermaye ve planli bir uydu ilçe olmanin Noida, sehir NRI yatirim için sicak nokta haline gelmistir. Önümüzdeki yillarda beklenen Dogrudan Yabanci Yatirim 30.000 crores oldugu iddia edilir. Yerlesik olmayan Hintliler Noida gibi NCR bölgelerde ikinci evleri gibi lüks konutlarda satin almak için tercih ederler.

Noida konut birimlerinin çogu alanlari 14, 15, 27, 28, 29 ve 37 bulunmaktadir. Sektöründe 44 bulunan olanlar grubu konut ise konut özellikleri çogunlugu konut birimleridir.

Daire / daire, müstakil evler, lüks bungalov, devremülkler, dubleks için villalardan Noida konut araliklari çesitliligi. Digerleri üzerinde excel için, gayrimenkul gelistiricileri her biri en iyi uzmanlik yenilikçi projeler ve villalar ile gelip içerir.

Noida konut projeleri

347 dönümlük bir alana kapsayan Grande, sektörler 96, Greater Noida Expressway 97 ve 98 yer almaktadir. Unitech tarafindan insa edilen büyük bir proje kentin en prestijli konut gelismelerden biridir. Dairelerin büyüklügü 2.200 sq ft ile 5500 metrekarelik degismektedir ve fiyat feet kare basina Rs 7.600 baslar.

Jaypee Grubu sadece Expressway diger tarafta, Sektör 128 de Istek Sehir adli bir golf merkezli konut kompleksi ile geldi. Diger Noida gelecek projelerin listesi Assotech sinirli ve Gaur Grandeur tarafindan Eldeco tarafindan Utopia, Omaxe tarafindan Büyük Woods, Omaxe tarafindan Eldeco, Forest Spa tarafindan Aamantran, Eldeco tarafindan Olympia, Omaxe Twin Towers, Celeste Towers içerir.