Yeni Zelanda is – yükseliste güven

Yeni Zelanda, is danismani Grant Thornton tarafindan yayimlanan yeni bir raporda ortalama GSYIH büyüme daha düsük ekonomik büyüme ve tahminler basarisiz olmasina ragmen isletmelerin üzerinde üçte ikisi 2010 yilinda performans için gelecek görünüm konusunda iyimser oldugunu göstermistir. Küresel Anket yillik Uluslararasi Is Raporu 36 ekonomileri arasinda fazla 7.400 isletmeler röportaj. Sonuçlar yedinci en iyimser ülke puan olan Yeni Zelanda ile sonuçlanan, gelecek yil için% 66 ile karsilastirildiginda, Yeni Zelanda ankete katilanlarin sadece% 15 2009 yili için görünüm konusunda iyimser olan ayni zamanda geçen yila göre sasirtici olan dünya. Güven dönüs nedeniyle birçok Yeni Zelanda isletmelere kismen olduguna inanilan ve sahipleri, tetkik ve operasyonlarini düzene, verimli ve daha uygun maliyetli hale geliyor.

Ticaret güven katlanarak büyüyor ve temel ekonomik göstergeler durgunlugun en kötü artik geçmiste oldugu belirtileri gösteren ile, yeni bir is girisimi için pazar incelemek için daha iyi bir zaman olmamisti. Sorular sifirdan bir is kurmak veya kurulu bir is satin almak için olmadigi konusunda alinmasi gerekir. Ile kurulu bir is satin alma yeni is girisimler basarisizlik orani yüksek, almak için daha güvenli ve karli bir yöntem olabilir. Anlik gelir güvence altina kurulu bir müsteri tabani, nakit akisi, tedarikçiler ve sistemli faaliyetleri ile kanitlanmis bir ticaret modeli veya mevcut is yatirim, yeni girisimin riskleri azaltabilirsiniz.

Piyasada potansiyel firsatlari belirlemek için nerede sorusu iyi saygin bir emlak sirketi tarafindan istihdam deneyimli bir is komisyoncu, hizmetleri ile cevaplanir. Is broker sahip bilgi tabani iltifat edecek bir ticaret ile beceri ve deneyim eslestirme sürecinde size yardimci, özel ihtiyaç ve gereksinimlerini karsilamak ve tartismak için mutluyuz. Baslatmak için mükemmel bir yer çesitli türleri, yerleri ve Yeni Zelanda’da satisa isletmelerin fiyat araliklari belirleme, is komisyoncu tarafindan istihdam oldugu sirketin web sitesi incelemek için. Bulunmasini uygun bir sey varsa, sizin is komisyoncu sanayi ve kaynak ihtiyaçlarina göre bir girisim kisilerine üzerinden ag mümkün olacak.

Yeni Zelanda satilik bir is satin almaya karar vermeden, size operasyon için getirdigi beceri ve güçlü degerlendirmek emin olun ve bu is basarili çalismasi için gerekli becerileri ile iliskili olup olmadigini. Eger, sahip oldugunuz bütçe sinirlari, size çalisacak saat ve yasam tarziniza üzerindeki potansiyel etkileri, piyasa kosullari ve gelecek beklentilerini risk isteyen ne kadar belirleyin. O kadar bakim durum tespiti sektörün arastirma süreci, arka plani ve performans ile alinir emin olun. Is brokerleri bu süreçte size yardimci olacaktir.