new orleans özellikleri satin gayrimenkul ev muayene

New Orleans gayrimenkul son yillarda bölge ile geçen kasirga çok sayida büyük bir hit aldi. Bu bir sürü insan dolu ve asla arkasina bakmadi, çünkü oldugu için firsatlar vardir demektir.

New Orleans gayrimenkul piyasasinda bazi büyük satin varken simdi, onlar bir sürü is gelir olacak. Sen su lekeleri gibi belirgin bir hasar görmek ve size ne olacagini bir fikir verecek bir ev ile yürüyüs yapabilirsiniz.

Ancak, çalisma gereklidir ne kadar, sen evde muayene tam oldugundan emin olmak için gereken sadece ögrenmek için. Bazi seyler sözlesme kapsaminda olabilir, ama digerleri kendinizi düzeltmek gerekir. Burada evde muayene üzerinden gidiyor aradigimiz gerekenler:

* Dis yapisi
Sizin ev müfettisi çatlaklar, açik ahsap çürüme ve çati bütünlügünü kontrol edilecektir. Zona var eksik, çati delik, vb? Ayrica evin yani sira Döseme, fasya ve oluklar gibi iyi durumda oldugundan emin olun olacaktir. Açik drenaj sorunlari varsa, o da bunun bir not yapacaktir.

* Iç yapisi
Yine, o duvar ve temel herhangi bir çatlak olmasini saglar. Zemin de zayif noktalari ve su hasari yani sira tavan için kontrol edilir. Siddetli sel nedeniyle, bu sizin New Orleans gayrimenkul ev denetim kontrol listesi çok önemli ögelerdir. Herhangi bir ev ile gelen, ayrica aletleri, olan muayene dahil.

* Kablolama ve Tesisat
Bu sel ve yüksek rüzgarlar sonucunda elektrik hasari olacagi muhtemeldir. Sihhi tesisat yedeklenen ve de patlama olabilir. Kosullari güvenli ya da vs, asili çiplak teller var? Bölgede çok eski evler vardir, çünkü Ayrica, size boru ve tel mevcut güvenlik kodlari ile uyumlu oldugundan emin olmak istiyorum.

Istemek için * Ekstralar
Yukaridaki konular genel ögeleri bir ev müfettisi çekleri seklinde olabilmektedir. Ancak, New Orleans gayrimenkul su zarar büyük bir sürekli o benzersizdir. Yani, ayni zamanda birisi gelir ve bir kalip inceleme yapmak yapmak isteyecektir. Kalip sorunlari çok sayida olusturmak ve kurtulmak of.You size ev satin alirsaniz içine aliyorsaniz bilmek gerekir almak için pahali olabilir.

Eger alan ve durumu bilen deneyimli ve lisansli ev müfettisi varsa, denetim sonuçlari hakkinda oldukça iyi hissetmeniz gerekir. Eger tüm bilgilere sahip sonra ev sizin almak istediginiz daha fazla is olacak eger, siz karar verebilirsiniz. Veya, bir tamire üzerinde büyük bir pazarlik almak ve içine kan, ter ve gözyasi bazi koyabilirsiniz.

New Orleans gayrimenkul rebound, ama onlar alani yeniden canlandirmak ve eski ihtisamini geri yardim etmeye hazir ve istekli oldugunu herkes gerekir.