atlanta rehine listeleri bir yatirimi yapmak için asamalari

Atlanta haciz artmaktadir. Atlanta rehine listeleri yararlanarak sonra makul yolu takip, bunu yasamak ya da gayrimenkul iliskilerinde bir kar yapmak için yeni bir ev bulmak için olup olmadigini büyük bir yatirim yapabilirsiniz.

Onun kredi ve borç veren bir borçlu varsayilan Lis Pendens olarak adlandirilan bir kamu varsayilan dosyalari zaman rehine süreci baslar. Asagidaki dört asamadan herhangi birinde Atlanta rehine listeleri bir yatirim yapabilirsiniz.

• borçlu preforclosure olarak adlandirilan bir yetkisiz kullanim süresi boyunca kredi geri ödeme istediginde.

• Bu preforeclosure sirasinda dogrudan sahibinden satin aldiktan sonra bir üçüncü sahistan satin almak.

Mülkiyet intikal sonra • bir açik artirma Alis.

• Bankalar dogrudan Alis – Borç veren satmak için bir niyet ile mülkiyet alir. Bu da Emlak Owned (REO) özellikleri olarak adlandirilir.

Atlanta rehine listeleri kazançli yatirim yapmak için asagidaki asamalari takip edilebilir:

Ilk asamada, Atlanta rehine listeleri verilen ev sahibi veya vekil, irtibata geçebilirsiniz. Sen intikal veya preforeclosed özelliklerinin takip ederek mülkiyet için sifir olabilir. Atlanta rehine listeleri üzerinde mülkiyet bulduktan sonra size ilgilendiginiz özellikleri bir dosyalama sistemi gelistirmek, bir ziyaret-için özellik incelemek ödemek akillica, onun sartlari ile ilgili tüm detaylari almak ve mahalle tür bir fikir edinmek . O bölgede gayrimenkul deger takdir olup olmadigini kontrol etmeniz gerekir. Ayrica mülkiyet maliyetine eklenmesi gereken önemli bir tamir veya bakim sorunlari olup olmadigini bilmeniz gerekir. Ev sahibi preforclosure ilk günlerinde de sert olabilir ama rehine zaman yaklasiyor önemli ölçüde verebilir.

Anlasma preforeclosure asamada yerlesmis degilse, bir sonraki asamada açik artirma gitmektir. Alicilar açik artirmada nakit olarak ödemeleri gerekmektedir ve satin almadan önce özelligi incelemek için çok az sansi var. Ancak açik artirma en iyi pazarlik bazi firsat sunuyor ve sahibi ile dogrudan ilgili sorun kaydeder.

Eger açik artirma ötesine ise, sonraki asamada Atlanta rehine listeleri listelenen bankalardan REO özellikleri satin aliyor. Onlarin ellerini mülkiyet almak ve kredi miktari mümkün oldugu kadar kurtarmak istiyorum gibi REO özellikleri hizli ve büyük indirimler de mütevelli heyeti ya da bankalar tarafindan sunulmaktadir. Avantaji mütevelli tüm ödenmemis rehin, bakim ve onarim masraflari açik ve net bir baslik vermek olacaktir.