Bugünün emlak piyasasi iyi bir anlayis ihtiyaci

Alim, satim ve özellikleri saygisiz Hiç kimse gayrimenkul piyasasinda bir kar elde etmek yapmak zorunda oldugu bir zaman vardi. Sonuç olarak insanlar herhangi bir özelligi hakkinda sadece satin almak ve yakin bir anlik kar için arkani düsüncesi ile rahat oldu. Peki, bugün emlak piyasasi böyle degildir. Ortalama Nitekim olarak, bu piyasaya sürülen ve satmak fiyatli yalnizca oldugunu bir kez ev satmak için en az 200 gün aliyor. Seçim için orada çok haciz ile, konut alicilari bazen bir satici daha hizli bu özellik satilan almak için fiyat düsürmek zorunda anlamina gelir onlarin ihtiyaç ve bütçe uygun olacaktir özellikleri birçok seçenek var.

Eger nedeniyle yer degistirme sorunlari veya mali kaygilar oldukça hizli bir sekilde iki özellik bir parça satmak için gereken bir durumda iseniz Tabii ki, bu sadece ilgili bir faktördür. Bekleyin ve bir süre için bu özelligi oturup zaman varsa, ancak bu en evler zaman içinde makul bir fiyata satacak beri yapmak senin yararina olacaktir. Ancak ev satmak için çok daha fazla gösterir alabilir ve bir hasta kisi degilseniz o zaman satilan almak için sizinle bir emlak komisyoncusu is var isteyebilirsiniz.

Bununla birlikte, mevcut ekonomi alicilar hala üstünlük tutun ve birçok kisi kendi bir ev satin alma konusunda ilk kez düsünme için su anda neden bu. Tabii onlar kadar sabitleme ihtiyaci bir özellik ya da biraz el emegi ile rüzgar olabilir ama büyük olasilikla daha fazla artik geçmiste olabilir daha biraz gelemez oldugunu kesfedeceksiniz. Ev fiyatlari, yönüyle, ihtiyaç disi kalmis olmasidir.

Evlerini satan birçok kisi rehine önlemek için yapiyoruz ve bu nedenle sadece banka onlara kapanis olacak önce beklenecek zaman sinirli bir miktarda var. Bir rehine gerçeklesir kez tüm söylenen ve yapilanlardan sonra banka evlerinden onlari kovmak ve genellikle hiçbir sey kalmayacak.

Haciz evlerini üzerinde ödeme tutamayan olanlar için korkunç ama onlar ev sahibi olma bir atis ile diger bireyler sunuyoruz ve bazilari için bu olasiligi vardi ki hayatlarinda ilk kez. Orada simdi bir ev satin almak için iyi bir zaman birçok nedeni vardir ama gerçekten uzun vadeli yatirim için mevcut para oldugundan emin olmak için önemlidir. Bu özellik ters çevirin ve nakit kisa ise, çok akillica yatirim emin olun hizli bir sekilde satmak mümkün olmayacaktir.