Hükümet san diego gayrimenkul desteklemek için ele

Fannie Mae ve Freddie Mac Federal Hükümet devralma özellikle ev kredi sektöründe, mali piyasalarda istikrar yardimci oldu. San Diego Emlak Piyasasi mortgage sektöründe bu artan likidite yararlanacaktir. Fed eylemleri zaten faiz oranlarini etkilemistir. Sabit faizli kredileri uygun üzerinde oranlari zaten yüzde yaklasik 3/8 azalmistir.

Bu Kaliforniya, Oceanside gibi bazi pazarlarda, listeleri birden fazla teklif alma ve satis fiyatlari liste fiyati üzerinden satilmaktadir. Düsük faiz oranlari konut talebi desteklemek gerekir uygun San Diego homebuyers havuz, artirmaya yardimci. Bu artan konut talebi konut fiyatlarinin daha da dik düsüsler azaltmaya yardimci olacaktir. Düsük faiz oranlari zaten rehine bu yardimci olmaz, ancak düsük faiz oranlari ile simdi yeniden finanse etmek mümkün olabilir alicilara yardimci olabilir.

San Diego rehine envanter potansiyel San Diego alicilara büyük bir firsat vererek, bol olmaya devam ediyor. Agustos 2008 sonu 6.841 San Diego bankalar tarafindan REO özellikleri gösterdi. Bu San Diego rehine özellikleri 2.000 San Diego Çoklu Listeleme Servisi satilan. Bankalar San Diego emlak piyasasi için bu özellikleri islemek olarak kalan 4.800 arti bankalar tarafindan satilmaya hazir olacaktir.

Sonraki 90 gün rehine ihale yapilmasi planlanan 4.728 San Diego rehine özellikleri ile, bu özelliklerin bir kismini bankalar tarafindan intikal olabilir. Öncesi rehine asamasinda yaklasik 11.000 San Diego ev ve özellikleri vardir. San Diego gayrimenkul Bu sahipleri Temerrüt Bildirimi almis ve San Diego rehine ihale beklemede oldugunu bildirildi.

Brian Yui, HouseRebate.com CEO’su, iklim önümüzdeki 12 ay içinde yatirimci ve homebuyers için iyi olmasini bekler. “Bu Oceanside, California gibi bazi pazarlarda, listeleri birden fazla teklif alma ve satis fiyatlari liste fiyati üzerinden satilmaktadir,” Brian Yui belirtiyor. “Bu, belirli pazar segmentlerinde alt ulasmis gösterebilir.”

Sandicor göre, 2.562 San Diego ev satislari Agustos 2008’de vardi. Bu satislarin yaklasik yüzde 32 San Diego banka San Diego haciz nedeniyle özellikleri sahibi idi. San Diego Foreclosure özellikleri mevcut listesini görmek için, HouseRebate.com ziyaret edin.