çok aile gayrimenkul yatirim bir servet yapmak için nasil

Hepimiz bir tek aile içinde tüm yatirim yerlestirmek isterim bu gayrimenkul yatirim birkaç akli basinda insan geldi zaman düsünürdüm defalarca böylece bir sepet içinde tüm yumurtalari koyarak ile ilgili tehlikeler ve riskler hakkinda özdeyisi duydum özellik.

Ama ben çalistirmak derslerinde karsilamak insanlarin çogu pazar klima olabilir ne kadar güçlü, belki de, gösterir yaklasimin tam olarak bu tür var. Biz duymak olsun gayrimenkul Mogollarin çogu hakkinda tek Aile Gayrimenkul türleri (o yaptigi her seyi dikkate çok sepet özdeyisi içinde yumurta almistir Donald Trump belki hariç) olma egilimindedir ve bu egilimi ya bu bizim için mümkün gayrimenkul yatirim tek tip oldugunu ya da bu vardir gayrimenkul yatirim tek tip oldugunu düsünerek bizi beynini yikamaya.

Gerçek su ki çok aile özellikleri yatirim, büyük ölçüde ek olarak maliyetler ve artan olmadan yatirim riskini yayilir Eger (her zaman oldugu noktada bos gidiyor bir daire ya da iki karsi yerlesik tampon olusturmak için izin vermektedir siz) için hazir olmak gerekir risk.

Tek bir ailenin özelligi ile kiracinin kisisel durumlarini iyi kendiniz yili için olan özelliginden kar temizlemek için yeterlidir gelir birkaç ay üzerinde eksik bulabilirsiniz degistirmelisiniz.

Bu riski bir kiraci veya iki hareket disinda ciddiye yillik kar tehlikeye ve çok aile yatirim güzelliklerinden biridir kadar binadan aylik geliri etkilemez ancak çok aile özelligi ile ince yayilir özellikleri.

Yaygin yanlis anlamalara size tesekkürler müstakil ev pazarinda aktif olsaydi daha seçkin özellikleri için daha az diger gayrimenkul yatirimcilari ile yarisiyor olmasi çift bu. Bu özellikle her sey dislanmasina çok aile özellikleri bakar bir zihniyet gelistirmek gerektigini söylemek degildir.

Alakasi yok. Onu bulmak nerede iyi is ve (aslinda bir müstakil ev ile yatirim gayrimenkul kariyerim basladi) çevirmek için müstakil evler satin aldi bir gayrimenkul yatirimcisi olarak söyleyebilirim ki bir rastlamak iyi bir anlasma ya da bu nedenle olacak bir portföy olusturmak için size çok aile olanlar kaldiraç kadar, size müstakil mülkiyet sundugu olanaklari göz ardi asla bir apartman yatirim yapabilirsiniz hizli çevirmek için bir özellik satin almaniz gerekir Bir daha baskasinin programi için çalismak zorunda asla garanti.