birçok gayrimenkul yatirim programlari hakkinda gerçegi egitim

Tüm gayrimenkul yatirimcilari ortak bir küçük seyler var. Bunlardan biri onlar arkasinda gitmek disiplinli bir gayrimenkul yatirim programi olmasi. Bugün, bir yatirimci olarak basari baslatmak tekme programi yatirim bir basit, ama etkili gayrimenkul sunmak istiyorum.

1) kendinizi egitmek
Gayrimenkul yatirim evriminde Bu noktada, ögrenme rulo rakam olmamalidir hiçbir neden yoktur. Bu bir emlak yatirimcisi ve herhangi bir iyi gayrimenkul yatirim programi olarak gelecegin temel ve belkemigidir. Degisen yatirim enviornment hakkinda iyi keskin kalmak. Ve bu tartisma için degil bir seydir. Eger yatirim sekilde anlamak yoksa nasil geçerli olabilir? Yapamazsin. Eger yoksa ve nakit seveceksiniz …. amaç degil.

2) ag, ag, ag
Eger gayrimenkul, emlak yerini önemli olan tek sey her zaman dikkate almak. Peki, bu gerçek, ancak iyi bir gayrimenkul yatirimcisi olmak ve tuz içinde etkisi deger bir gayrimenkul yatirim programi takip için gidiyoruz eger, o zaman ag mezar niteligi tanimak zorunda.

Ag Eger pazarda en büyük teklifler bulacagiz nasil. Toplanti insanlar araciligiyla size yenilmedi olmak istiyorum bu bulusacagiz. Toplanti insanlar size firsatlar yapilmasi için gerekli zenginlik bulacagiz nasil. Pozitif Kalan tesvik insanlarla ag tarafindan ne olacak.

3) sürücü
Bu yolumdan degil, güç olarak çok artik itiliyor degildir. Sadece sizin kazanan olacak derin asagi içinde sahip olmak var. Nessary adimlar alarak firsatlari harekete geçin .. Digerleri yol kenarina düsmüs ve onlarla sürüklemeye çalistiginiz bile mücadele kalmak için istekli olun. Basari bir dönek geldiginde asla. Mücadelede kalin ve hayalinizdeki canli tutmak.

Bunu gerçeklesmesi için sürücü gerekir. Sürücü ile, büyük seyler size yer alabilir. Bu eksik, hayal kirikligi ve üzüntü neden olacaktir. Eger varlik bu gerekmez. Basari ne istiyorum? Ve bu basari mücadele talihsizlik olanlar gelir. Ve sikinti sizin gelecekte kesinlikle. Bu korkunç bir sey degildir. Bildigimiz gibi hayat. Sadece, itme sürüs ve basarili tutmak için istekli olmak zorunda. Aceleye gerek yok. Bir seferde bir gün. Birkaç set destek geri tutmak için izin vermeyin. Eger üzerinde böyle seyler gelmek mümkün ve hevesli olmak zorunda. Bunu yapmak mümkün olacak!

Orada ders yatirim baska bir gayrimenkul her zaman, ama bu ona, onlarin egitim ve genisleme korumak onlar tutkal eger bir kisi ile basarili olabilir temeli olan pazar yeri ve ögrenme ile ag tüm onlar yapamaz.