fethiye düsünüyorum Türkiye’de mülk satin

Türkiye’de emlak satin almak nerede bir denizasiri gayrimenkul alici Türk emlak aramaya basliyor her yil çok daha popüler hale geliyor? Fethiye alan, Türkiye bir tatil evi veya yatirim amaçli gayrimenkul için sadece bir yer olabilir. Türkiye’de Ingiliz satin alma özelligini arasinda bir etkinlik telas neden oldu.

Daglar, su ve yemyesil ormanlarla çevrili Türkiye’nin Akdeniz kiyisinda Fethiye ilçesi, ülkenin en dogal ve popüler alanlarindan biridir. Ilimli iklimi, muhtesem manzara ve harika plajlari ile, uluslararasi emlak yatirimci için ideal bir yerdir. Modern tatil beldesi, Marmaris’in 135 güneydogusunda yer ve çok uzak olmayan Yunanistan’in Rodos adasi, gelen Telmessos antik kentinin sitede yer almaktadir.

Türk kiyilarinin çok oldugu gibi, yeni sehir ve çevresinde çok sayida tarihi ve kültürel yerler vardir. Sehir manzarali Rodos Sövalyeleri tarafindan insa eski bir kaledir. Likyalilar tarafindan kayaliklarla oyulmus kaya mezarlari dikkat çekici bir görüs ve kadar M.Ö. 4. yy olarak geri tarih vardir. Sehir ve yakin daha birçok turistik eski bir tiyatro bulunmaktadir.

Sovaliye Adasi ve Çalis beach resort yakin ve kasaba Fethiye Körfezi koruma, dogal liman bulunmaktadir. Bu tekne için ideal bir yer yapar, ve marina oldukça popüler. Toros Daglari burada denizin bulustugu, ve sehir dramatik tepelerle çevrili ve zirveleri karli oldugunu. Iklim yetistirmek için idealdir ve yamaçlar çam agaçlari ve ormanlari dolu. Kent merkezine 14 km mesafede essiz Ölüdeniz (Blue Lagoon) ‘dir. Belcegiz Plaji Ölüdeniz Bay, her göreceksiniz en muhtesem lagünler birinin sularinda yatiyor. Plaj beyaz kumlari tepeler ve onu çevreleyen agaçlar yansitan mavi su, temizlemek için asagi yol.

Fethiye’nin hemen kuzeyinde Çalis sahil beldesidir. Bu, mevcut yeni çok ve off-plan özellikleri ile büyüyen bir tatil köyüdür. Bu kiralik emlak arayan hem de bu bir sahil ev arayan yatirimcilar için ideal bir yerdir. Burada iki yatak odasi off-plan daire 37.500 £ gibi düsük için kullanilabilir.

Fethiye ve çevresi mevcut ev ve villa yapim asamasinda birçok yeni ve off-plan birimlerine, potansiyel mülkiyet alici seçenekler sunuyor. Suya yakin ve sehir üstündeki tepelerde, bir ile dört yatak odasi gelen daire, dubleks ve Townhomes vardir. Bu kadar çok seçenek ile, aradiginiz tam özelligi bulmak zor degil.

Fethiye’ye en yakin havaalani Dalaman bir, kuzeybati 55 km. Dalaman Havalimani (DLM) düzenli günlük Istanbul’a uçus ve Londra ve diger büyük Avrupa sehirlerine haftalik direkt ve baglantili uçuslar bir numarasi vardir. Muhtesem sahne ve ideal bir iklim için, Fethiye yenmek için zor.