Hint gelistiriciler woo dubai gayrimenkul alicilari

Genis NRI nüfusu ile, Dubai Hint gayrimenkul gelistiricileri için favori bir pazar haline gelmistir. Beri, ailesi için ve yatirim için Hindistan’da Dubai satin özelligi merkezli Hintlilerin çok sayida gayrimenkul gelistirme bir dizi potansiyel alici bölüm olarak belirledik, Sunny Dua, Dubai genis bir müsteri sahip bir özellik satici diyor.

mevcut egilimler

Sanayi kaynaklari daha önce Dubai emlak alicilarin çogunun kendi seçtikleri göre ev insa edebilecegini, böylece konut araziler satin almak için kullanilan bilgi. Ama simdi egilimleri kez olgunlasan Hint gayrimenkul sektörü ile degisiyor. Hint gayrimenkul gelistirme üstlendigi projeler az uluslararasi standartlara daha vardir ve Dubai merkezli emlak yatirimcilari ihtiyaçlarini ve isteklerini karsilamak, diyorlar.

Klima alisveris merkezlerine tüketici elektronigi için bati aktivite, çogalmasi ile, Hindistan’da NRI bölümü yurtdisinda ülkelerde keyfini yasam tarzi artik Hindistan’da mevcut oldugunu bulduk. Ve kaliteli Hint gayrimenkul gelistiricilerin tür verilen üretiyoruz, ayni de, konut ve gayrimenkul yatirim segmenti için de geçerlidir.

Pazar mantigi

En gayrimenkul gelistirme NRI alicilar pek Hindistan’da özellikleri arastirma için zaman oldugu görülmektedir. Mülkiyet MagicBricks oldugu gibi galasi emlak portallari tarafindan geç Dubai, düzenlenen gösterir Ve bu yüzden dogru kendi is yerinde planlarini yerine getirmek için bir firsat saglamaktadir var.

Bu gösterileri katilan bize gelistirmek özellikleri için mükemmel bir müsteri tabanina temas saglamak, yorum Anil Sharma, Yönetim Kurulu Baskani, Amrapali Group. Sq ft basina Rs 5000 ve Rs 8.000 araliginda özellikleri sunan lüks konut projeleri göz önünde Hint prim ve NRI bölümü ile baslatilan ve Dubai Hint gayrimenkul gelistiriciler için tabii ki böyle bir tek büyük pazari. ¨ vardir
yasal uyari:

“Bu e-posta ve ekleri yer alan bilgiler gizlidir ve hukuken de gizli olabilir. Bu sadece alici veya muhataplari için tasarlanmistir. Bir aliciya degilseniz, mesaji ve ekleri silin ve misdelivery gönderenin bildirmek . ya içeriginin herhangi bir sekilde kullanimi veya ifsa izinsiz ve yasadisi olabilir. virüsler için tüm sorumluluk yasalarin izin verdigi ölçüde hariç. Bu mesajda ifade edilen tüm görüsler gönderen onlari devletlerin durumlar disinda, bireysel gönderen aittir , gerekli yetki ile, özel TIMES GRUBU sirketin bu olmak. “