Hudson vadi gayrimenkul

Hudson Valley emlakçi birisi çok uzak New York’tan, ana yoldan uygun bir yere uygun durumda büyük sehir-eski gotik görünümlü ev, gelen ve komsularindan güvenli bir mesafede burada degil gelen kriterlere katiliyorum ama bir manzaraya sahip olmalidir. Hudson Valley evleri için bütçe 100.000 $ veya 1.000.000 $ olsun, kriterleri ayni kalir.

Eger Hudson Valley satilik evlerin dikkat de iseniz, o zaman sizin için iyi haber var. Hatta birkaç yil önce almak için kullanilan daha bugün daha konutlarda alabilirsiniz. Durgunluk nedeniyle, saticilarin simdi pratik ve uygun fiyatla bu evler teklif verdi. Bu bölgenin eski evleri bir sonucu olarak, modern bir sistem ile basabas olmadigi ancak, belirli sartlari ödün gerekebilir. Örnegin, bu evlerin en açik bir zemin plani vardi 18. yüzyilda buraya yerlesmis, ya da daha iyi yollar yakin evler dik bulunan Hollandalilar tarafindan insa edilmistir. Bunu gibi olmayabilir ama Hudson Vadisi’nde ikinci bir ev düsünerek zaman, hiçbir iyi ama konum veya tasarim ödün.

Seçim için pek çok seçenek hala tüm ihtiyaçlarin karsilandigi kadar etrafina bakmak için özgürlük var mi? Listede Hudson Vadisi’nde çok sayida ev var çünkü Nitekim olarak, bir ev satmak için alti aydan fazla sürebilir. Daha önce daha az durumu ile, evler listesinde birkaç hafta daha sürecek degildi. Yani, burada ev ararken, fiyat ne aniden yüksek atlayacak çünkü dinlenip, ne de bir göz kirpma ile özleyecegim.
Bu gün, satilik Hudson Valley evlerin fiyati azaltti, gereksiz sub-prime krizi nedeniyle söz. Hudson Valley her bütçeye ikinci ev seyirciler hitap edebilirsiniz. Bütçeniz $ 500,000 içinde iyi ise, nefes kesen dogal manzarali arazi mülkiyet 5 dönüm kadar alabilirsiniz.

New York’tan güzel zemin ve iki yetersiz bir sürüs mesafesi ve yarim saat ile Hudson Valley parlak bir fikir gayrimenkul sahip yapar. , Batisinda, Sullivan County ve Catskill birlikte Pennsylvania sinir yoktur. Nehrin dogu tarafinda, Düses Ilçe yer almaktadir ve kuzey Columbia County. New York daha yakin hareket ediyor çünkü daha fazla Columbia County Düsesi County, tesiste en az $ 150,000 artar fiyat için güneye seyahat.

Ikinci bir ev almayi düsünürken, Hudson Valley iyi bir seçenek olarak görünüyor. Eger iyi bir anlasma ve yasal formaliteleri yerine yelken yardimci olabilir bu bölgede birçok emlakçilar vardir. Onlar bu bölgenin piyasa egilimi ile birlikte Hudson Valley satisa özellikleri özellik listeleri yayinlamak web siteleri var. Ayrica, bu web sitelerinden iletisim bilgilerini alacak. Bu Hudson Valley gayrimenkul satin alma büyük ve kolay bir yol degil mi?