limassol, cyprus satilik iyi bir konumda mülkiyet

Limasol satilik emlak, Kibris baris ve sessiz isteyenler için tasarlanmamistir. 135.000 yerel bir nüfus ve Kibris’ta ev satin almak için planlama turist çok sayida, Limasol faaliyet sabit bir merkezidir. Aslinda, Kibris mülk satin almak veya satmak için hangi iyi bir alan yapim, Kibris’in ikinci büyük tatil alanidir. Bu konuda Ayia Napa ikinci geliyor olsa da Bugün, Limassol, kendi hedonizm taninir. Birkaç Limasol zengin ve kültürlü geçmisini hatirlamak gibi görünüyor. Aslan Yürekli Richard onun telli nisanlisiyla evlenmek Limassol geldi. Berengaria Kibris adasinda gemi kazasi olmustu ve Kral Isaac onu güvenli liman vermeyi reddetmisti. Onu tedavi sinirlenip, Richard rezil ve kral tahttan, kale baskin. Daha sonra Berengaria içinde aldi ve orada evlendi. Limasol kale Bu noktadan itibaren yaygin adiyla Berengaria tarafindan bilinmektedir. Güzel kale manzarali Limassol, Kibris’ta satilik emlak,, güzel bir emlak yatirim için yapar.
Limasol satilik emlak da Kibris tam zamanli yasayan için uygun ve dogal ev saglayabilir.

Limasol Kibris güney kiyisinda yer alir ve Kibris’in bas sanayi sehridir. Limassol is adamlari, yerli Rumlar, egitimciler ve ögrenciler için büyük ölçüde tasarlanmis bir sehridir. Kasaba arastirma ve gelistirme, Orta Dogu ve Avrupa lider, Kibris Teknoloji Üniversitesi ev sahipligi yapmaktadir. Kibris’ta ev satin almak için seçerken ya da üniversitede katilmak ya da ögretmek Insanlar Limasol satilik emlak ariyoruz.

Tabii ki, Kibris hiçbir bölgenin turizm yoktur. Limasol’un turistler kendi Yermasogea bölgesinde büyük ölçüde toplamak. Yermasogea kalabalik bir alandir, yanip sönen isiklar, ve müzik tüm gece boyunca dayak, bazi için bir tatil hayal, ama herkes için kesinlikle degil. Eger Limasol satilik Kibris emlak almak veya satmak seçin, size bulundugunuz yere kadar iyi bir fikir olmasi gerekir.

“Eski Sehir” olarak adlandirilan kent parçasi çok yetenekli ustalarin, güzel bir dükkan toplum ve de atölye gibidir. Yerine yerli turistler daha, dogru Limassol vites kendisi için, kendi ana kültürünü korumak için Türkler için çok daha az çaba gerektirmistir. Limassol hazirlanan Gida çok geleneksel ve çok iyi. Bu aradiginiz yasam tarzi ise, Limasol satilik emlak mükemmel uyum olabilir.

Kibris spor agirlikli olarak tenis ve dalis olusur. Bölgede ayrica yillik karnavallar ve fuarlar, önce Paskalya için bir sokak karnaval alti hafta ve sonbaharda bir bira ve sarap festivali ile ünlüdür. Ve, turistler ve yerliler Limasol en yüksek son alisveris için tesekkür ederiz.

Limasol satilik emlak sadece Kibris’in en nefes kesici ve sakin plajlar çok sayida kisa bir mesafedir. Kibris’ta ev satin almak isteyen oldugunda, bir emlakçi size Limasol satilik emlak göstermek var.