tatil için bir indirim Kibris daire

Kibris Türkiye ve Suriye batisinda güneyinde ve yil boyunca günes basks için, uzak dogu Akdeniz’de bir adadir. Uzun geçmisi ile, Kibris büyüyen ve bir Avrupa kültürü kucaklayan ederken onu eski gizemini korumayi basarmistir. Genel satilik bir indirim Kibris daire ve Kibris emlak bulunabilir antik, tarihi iç köy ve canli sahil tatil daglar, ucuz Kibris daireler ve villalar baris ve sessiz yerleri seçenekleri ile, potansiyel alicilar sunmak için var her zevke uygun.

Satilik Kibris emlak altin plajlara yakin ya da çarpici daglarda bulunabilir. Kiyi seridi doguda Ayia Napa batida Baf çalisir ve yapilacaklar çesitli seçenekler vardir; yavas yürüyüs, yüzme yelken ve tatil birçok akla gelen her türlü su sporlari canlandirici, güneslenme, rahatlatici , orada gerçekten herkes için bir sey.

Ana turistik bölgelerde herhangi bir indirim Kibris daire yagmur Aralik’tan Mart için kis aylarinda genellikle geliyor, iklim yilin en günesli ve kuru bir tatil evi için ideal bir konumda olacaktir. Yazlari çok sicak, bu nedenle ziyaret etmek için keyifli bir zaman Nisan ve Mayis ya da Eylül ve Ekim aylarinda olurdu, ama yaz yüksekligi ucuz Kibris daireler için büyük bir kiralama pazari var bu kadar çok insan cizirtili günes istiyorum.

Kibris da hizla popüler bir golf destinasyonu haline geliyor ve bir indirim Kibris daire sadece birkaç yil önce satin Baf bölgesinde üç kaliteli golf sahalari bulunmaktadir kadar% 20 sermaye artisi bir yil olarak deger artmistir olacaktir. Gelecege yatirim için birçok kisi Tersefanou de önerilen golf sahasi ucuz Kibris daireler kazançli golf piyasaya konaklama aranan içine plani kapali satin dönecek Larnaka bölgesinde, bakiyor. Bu alanda satilik Kibris emlak zaten yeni ders nedeniyle degeri kadar gitti.

Bir indirim Kibris daire popüler oldugu sadece kiyisinda degil, sasirtici Trodos Dagi’nda Ocak-Mart kayak yoktur. Dört telesiyej, profesyonel egitmenler ve kayak malzemeleri kiralama vardir. Mart ayinda bu sabah kayak keyfini mümkündür ve ögleden sonra, yüzme gidebilirsiniz! Ayrica keyifli Trodos Daglari en genis agi ile ada boyunca zorluk düzeyleri degisen birçok yürüyüs parkurlari vardir.

Kibris ticari büyük bir altyapisi ile gelistirilen ve bir indirim Kibris daire eglenceli ve her yastan insana hitap edecek dinlenmek için firsat oldugunu çarpici manzaralar kesfetmek için ideal yapar. Ada eski gümrük modern bir tutum yaninda mutlu mevcut zengin bir kültürel mirasa sahiptir, satilik Kibris emlak büyük bir yatirim ve harika bir tatil ya da belki de kalici bir ev olacagina!