AOS olarak satin, rehine popülerlik

Aylarca alicilar evleri intikal ama rehine is gibi simdi ariyor satin alma en azindan geçici olarak ev alicilar için çekiciligini bazi kaybetti neredeyse bir çilginlik olmustur. Tüm ev alicilar satin alma haciz ilgisizlik vurdu olsa da, bazi ev alicilar yenilik ile yapilir.

Haciz en azindan bazi çevrelerde son aylarda popülaritesi düsüyor. Ilginç bir sekilde, yeni bir alici tüm gayrimenkul oyun için, daha az onlar bir seçenek olarak haciz bakmak için vardir. Genel olarak gayrimenkul satin alma ile daha rahat oldugu için orada daha deneyimli alicilar haciz satin de daha ciddi bir sey ariyoruz.

Birçok ev alicilar için, bir rehine daha az nedenlerle bir dizi için ideal bir satin alma daha oldugunu, bazi alicilar hakli olarak, don AOT ev denetimler amaciyla erisimi olan bir ev potansiyel bir para çukur olma olasiligi vardir endise duyuyorlar . Diger ev alici degerini ve bos ya da evlerini kaybetme konusunda, Aore genellikle öfkeli bir önceki kiraci tarafindan ise tahrip olabilir bir ev alarak risklerini kaybeden bir intikal ev üzerinde ciddi endiseleri var. Baskasina rehine kaybetti bir ev satin kötü sans endise, Aore ev alici küçük bir yüzdesi vardir.

Hatta haciz hakkinda olumsuz algilarin çok sayida, rehine satis ev alici, AOS vergi ve kis çökme sonra gayrimenkul piyasasinin toplayip uzantisi yanit olarak ilkbaharda tekrar artmasi muhtemeldir. Daha fazla haciz kismen ipotek ödemek için mücadele ev sahipleri yasiyorsaniz için hala çok zor olmasi nedeniyle, yeni yil sonra piyasaya kendi yolunu bulmak olasidir gibi bu, piyasa için iyi bir haber bir parçasidir zor bir zaman bile hala ipotek degistirerek Yardim alma.

Alicilar ifade oldugunuz endiseleri bazi haciz satin alma konusunda dikkatli olmak için iyi nedenler olsa da, onlari satin almak için birçok iyi nedeni vardir. Ama basarili bir sekilde bu yapmanin anahtari bir Emlakçi ile el ele çalisan ve arastirma yapmak yerine sadece, emin degil Aore bir satin alma içine atliyorlar. Kendinizi basari iyi sans için haciz konusunda deneyimli ve iyi bir satin alma karar vermenize yardimci olsun bir Emlakçi bulun.