mülkiyet sendikasyon gruplarin tehlikeleri

Yillardir var olmustur Emlak Beslemesi Gruplar, Amerika Birlesik Devletleri, Avustralya ve Ingiltere 20 yillik tecrübesi ile dikkat again.As bir özellik egitimci ve yatirimci çekiyor, ben buldum emlak sendikasi yatirimcilar genellikle dayali sonuçlari ile mutsuz onlar outlaid olan fonlar.

Birçok kisi balik ama balik, hazirlanan yakaladi pismis ve önlerinde plaka koymak ve bunun için, onlar baskasi tarafindan yapmis para önemli bir miktar ödemeye hazir istediginiz istediginiz özellik gelince .

Bir özellik sendikasi ile çalisirken kendinize üç soru sormak: Ne kadar bir gibidir
yatirimci sagladiklari hizmet için ödemeye hazir? Bu firsati ne kadar riskli? Ne zaman kar gerçeklestirecek?

Onlar içeri yatirim ne hakkinda kendilerini egitmek için zaman ayirin çünkü sik sik insanlar sadece satin özellikleri için perakende daha fazla ödeme anlik sonuçlar almak ve tabii ki sonu için sendikalar içine para koymak

Ben de dahil olmak üzere herhangi bir mülk sendika sirketin arka plan arastirma öneririz
Yönetim. Yönetim bu soruyu sormak: bana emlak yatirim sonucunda aldigimiz banka hesabiniza para göstermektedir.

Kendi para herhangi bir yatirim degil ise mülkiyet sendikalari ile, masaya kendi sabit Kazanilan para koyarak konum. Diger insanlarin para kullanarak karsi kendi para yatirim insanlar arasinda büyük bir fizyolojik fark vardir.

Ben ortak olmustur zaman ben yillar boyunca, bir özellik sendika yatirim hiç ragmen
mülkiyet ortak girisimler, ben benim ortak girisim ortagi parami tüm kullanilan ve kendi para hiçbiri, sonuçta islem aslinda söz olarak karli bir degildi iken bulundu. Ancak islemler ile diger ortak girisim ortagi ayni zamanda kendi para yatirim zaman, kar esit veya orijinal tahmin asti.

En sendikasyon gruplar kendi para ile yatirim yapmayin, çünkü bu yatirim oldugu anlamina gelir
risk. Sendika yikilir ve iflas giderse bu yatirim ya da tabiri caizse “hatta onlarin yasam” olmadigi için, onlara önemli degil.

Benim tavsiye mal yatirim aktif bir katilimci olmak oldugunu. , Bazi bilgi almak bir yer almak ve baslar. Eger degil kenarda oyunda yer-be bilinçli bir karsi kararlar yapiyoruz aktif veya pasif mülkiyet yatirimci olup olmadigini bu sekilde!