Delhi büyük konut ve ticari firsatlar sunuyor

Delhi mülkiyet

Delhi, Hindistan sehri baskenti, her zaman Hindistan emlak piyasasinda büyük talep olmustur. Bildiginiz gibi, Hindistan Asya ve Delhi birçok yönden sermaye komutlari özel önem olmanin bir hizla gelisen bir ekonomidir. Delhi yurt disindan Hindistan vatandaslari ve insanlar için büyük konut ve ticari firsatlar sunmaktadir. Ayrica, ulusal ve uluslararasi sehirler ve olaganüstü altyapisi ile sermaye basina gelir daha yüksek, olaganüstü baglantisi vardir. Bu faktörler bu sehir, çok sicak bir ve uygun gayrimenkul piyasasi olun. 1990 yilindan bu yana, Delhi ve çevresi baz bu bölgede yapilan pek çok uluslu sirketler için hotspot oldu. Küresel yatirimcilarin kentin gayrimenkul gelistirme yatirim yapiyor.

Delhi konut

Antik çaglardan beri, Delhi cazibe merkezi olmustur. Birçok hanedanlari hüküm ve kayboldu, ancak, Delhi önemi hiç azalmadi yoktu. Aslinda, zaman geçirmeden hizli yükselen tuttu. Delhi birçok ekonomik, egitim, turizm ve diger firsatlar sunmaktadir. Bu nedenlerden dolayi, insanlarin büyük akini Delhi gelen tutar. Bu Delhi araziler, daireler veya evler gibi konut özellikleri için büyük bir talep olusturur. Delhi evler Bu talep de Noida, Gurgaon, Faridabad ve Ghaziabad gibi bölgelerde çevreleyen büyük bir gayrimenkul potansiyeli yaratti. Delhi konutun fiyatlari yere çok baglidir. Çesitli yerlerde fiyatlari arasinda büyük parite vardir. Güney Delhi gibi, konut için bir anlasma az milyon rupi kapatilamaz. Öte yandan, çok sikisik ve eski alanlarda, ayni zamanda birkaç lakhs için alabilirsiniz. Yerleri yaninda, altyapi, baglanti, seçkinler, temizlik ve daha fazlasi gibi fiyatlari etkileyen birçok faktör vardir. Orta menzilli alicilar için iyi Delhi birçok gelismekte olan yerlesim alanlari, Dwarka, Narela, Jasola ve digerleri.

Delhi ticari propety

Delhi emlak yatirim için Asya’nin ilk üç pazarlar olarak ortaya çikmaktadir. Birçok önde gelen çok uluslu sirketler ve kurumsal bu sicak sehirde bir zemin yapmak için siraya vardir. Bu ekle, bu sehirde 2010 yilinda yapilacak Commonwealth oyunlari, Delhi ticari mülkiyet talebi artirdi. Istanbul Emlak piyasasi otelcilik sektöründen büyük bir destek bekleniyor. Delhi zaten Karol Bagh, Güney uzatma, Connaught Place, Kamala Nagar ve daha birçok gibi birçok taninmis pazarlar vardir. Bu ekle, Delhi çok sayida alisveris merkezi açilmasi bekliyor.