her seyden Floraville-bir temiz ve sessiz kalabalik

Her sey para sayilir alir. Bu yüzden hayalinizdeki evi satin almaya gelince, biz daha dikkatli olur. Deger için para olan bir ev. Sirketlerin Paramount Grubu lüks konut ilçesi gelistirme deneyimi yaklasik 12 yil olan bir ISO 9001:2000 sertifikali grubudur. Paramount Floraville tüm lüks olanaklar vardir böyle bir ilçesidir. Bu Noida otoban üzerinde bulunan ve üç sehir ile bagli. Proje konumu nedeniyle popülerlik kazaniyor. Bir yemyesil ortami çevresinde ev ve sehir ile yakin u bir ev olarak beklediginiz tüm. Paramount grubu doganin bir ortamda lüks bir ev için insanlarin ihtiyaçlarini karsilamak için nasil bilir.

Bakis mimari açidan, bu Lüks Township ana parçalardan biri. Paramount Floraville düzenli daire, bahçe daire, iki yatak odali daire gibi farkli kategorilerde ayrilmistir, üç yatak odali daireler vb Floraville bazi dubleks daire ve stüdyo daireler vardir. Dubleks stüdyo daire olarak kisa bir süre için yasiyoruz birey için faydalidir büyük oda için yer ve faydalari kaydedin. Floraville dairesinde sadece alani kullanarak ne kadar iyi gösteren tüm Paramount Floraville en% 18 alan üzerine insa edilmistir. Bunun disinda otopark için yeterli alan var. Elbise kurutma için balkon yeterli alan da var.

Paramount Floraville bugünün zaman tüm ultra modern tesisleri ile gömülmüs oldugunu. Yüzme havuzu, spor salonu, saglik kulübü, konferans salonu, is salonu, Wi-Fi baglantisi, golf sahasi merkezi, bile ziyaretçi Kampus içinde gidip gelmek için pille çalisan araba alinir alisveris alani ve oyun alani vb gibi çesitli tesisler. Kisi herhangi bir yerde kampüs içinde kendi bilgisayar ve dizüstü bilgisayar erisebilirsiniz. Aksamlari, kampüs çok keyifli ve huzurlu yasam deneyimi var. Bazi is is yasiyorsaniz evde bile, o zaman is salonunda toplanti yapabilirsiniz. Bu oyun alani ve golf merkezinde da sportif ruhunu koruyabilirsiniz.

Paramount Floraville Eger güvenli, güvenli ve huzurlu bir yasam deneyimi sunuyor. Ev seçimi gerçekten kolay bir is degildir. Eger Paramount Floraville için bakarsaniz Ama o zaman gerçekten paranizin degerini bulabilirsiniz. Paramount Floraville bir lüks ev için tüm ihtiyaci için bir cevaptir.