Hindistan grev yapisi patlama

Hindistan özellikleri (masumiyet vatan) ve caddeleri yürürken, herkesin is yerlerine acele halkin gücünü izliyor. Gündüz ve gece, caddeleri vatandaslarin akisini sonsuzdur. Biraz bu var olmayan 10 yil önceydi. Simdi Hindistan’in baskenti Delhi, dünyanin-için BPO (Business Process Outsourcing) ve merkezi sektöründe çagri. Ve bu “günes isigi sanayi” hayal ne fazla birlikte getiriliyor.

Özellikleri bir çarsi deger tasiyan, sektörün ülkenin milli gelir ve arazi yeniden tasarlamak basliyor. Sayisiz yeni çagri merkezi ve BPO sirketlerin her ay Hindistan Emlak yerlestirilir. BPO ve benzeri hizmetler bu istikrarli genisleme çok kisa zamanda sektörün kendisi ama çok yapisi, mal ve gayrimenkul bölge degil yakit vardi. Ofis alani için gereksinimi güçlendirme harika olmustu. Istanbul gayrimenkul Hindistan’in baskenti Yeni kuleleri Cnaught yer, Greater Kailash, Defence Colony, Güney Dahili ve vb birçok yapi önerileri elde edilmis gibi oldugunu. Bu yapici gelisme yillarda gözlenen hiç bir asamaya ülkenin sehirleri yapilandirilmis vardi. Bu arada mülkiyet ve yapisi bölge bu acele övgü vardi ve ofis mevcut patlama gerektirir tahminleri hiçbir yakin yavaslamaya anlamina gelir. Bu, arti geri geliyor ve yurt disinda Hindistan isçi açma, turizm ve harcama artis kati genisleme yakit vardi. Süpürme emlak gelistiricisi küçük zaman sanayici için, her biri bu vesileyle alarak ve yapi patlamasinin kivilcim baslatilir.

Dünyanin en büyük çagri merkezi çarsi olarak geç asti diger ülkelerin Hindistan Emlak. Asya’nin hasta adami baslikli bir keresinde, bu milletin bu sektörde bu tüm aliyor. Ve bu akis yabanci yatirimcilarin gözünde kaçip degildi. Onlarin Hint isadami ile yere paylasmak için egimli ofisleri insa tamamlar degildir bile, onlar inanilmaz daha diliyorum. BPO ve çagri merkezi patlama nedeniyle, Hint en ortalama ortalama gelir sürekli büyüyen ve yillik olmustu. Bu seyahat, eglence, dinlenme ve eglence için daha fazla tüketmek için tahmin edilebilir. Yabanci sirketler daire ve villalar, Leisure Park, oteller, tatil köyleri ve ekstra bir sürü koymak basladi. Diger isadamlari yenilikçi yatirim alternatif olarak Hindistan isteyen, ek ülkeden yatirim degisiyor.