atlanta FSBO broker FSBO özelliklerini bulmak için nasil söyler

Bütçenizi en üst düzeye çikarmak ve uygun fiyatli evler bulmak istiyorsaniz FSBO veya sahibi özellikleri ile satis için iyi bir seçenektir. Bir hizmetleri için komisyon veya ek ücret ödemek zorunda degilsiniz çünkü sahipleri kendilerini ev satis ve onlar fiyatlari düsürmek için gelemez çünkü bu özelliklerin fiyati broker veya emlakçilar tarafindan satilan çok daha düsüktür komisyoncu veya emlakçi.

Eger iyi ve ekonomik özellikleri dogrudan satilan bulabilirsiniz neyin birçok farkli yolu vardir sahipleri gelen sabit ücret MLS sitelere gazetelerde seri ilanlar. Asagida en sik görülen yerlerde ve uygun fiyatli FSBO özelliklerini bulmak için en kolay yollarindan bazilaridir.

1. Arkadaslar, is arkadaslari ve aile agi sorun. Dogrudan bir emlakçi ya da broker kullanmadan evlerini satmak olanlar genellikle reklam maliyetlerini ekstra harcamak istemiyorum, bu yüzden gazetelerde veya internet popüler siteleri sahipleri tarafindan satilan evler için reklam bulmak için nadirdir. Onlar herkes dogrudan mal satan biliyorsaniz arkadaslariniz, is ya da akrabalari isteyin.

2. Eger emlak satin almak istiyorum neyin alani etrafinda sürücü. Bazi sahipleri (dogrudan evlerini satan) bile evlerinin satilik oldugunu tanitimi için avluya isaret koymak ilgilendiginiz bölgede satilik herhangi bir afis reklam özellik olup olmadigini kontrol edebilirsiniz.

3. Size yardimci olmak için bir emlakçi veya komisyoncu ile temasa çalisin. Brokerler genellikle belirli alanlarda mevcuttur mülkiyet listeleri ve sahipleri kendileri tarafindan satilan evlerin biliyor olabilir.

4. Gazetelerde veya internette bir reklam koyun. Eger sahibi tarafindan dogrudan satilan mal ariyoruz tanitimi için biraz harcayin. Eger ilgilenen alan veya devlet kagidin seri ilanlar bölümünde ilan koymak veya internet ihtiyaçlarinizi pazar olabilir.

5. Sabit bir ücret MLS kullanin. Bir MLS (Çoklu Listeleme Servisi) farkli alanlarda mevcut özellikleri line-up çesitli vardir. Bazi sahipleri kendileri tarafindan satilan farkli özellikler için özel bir kategori olabilir. Teknik, bu özellikleri artik FSBO kabul edilmez olsa da bu çoklu listeleri sitelerin bazilari çok uygun oldugu için, bir MLS ile özellikleri satan sahipleri hala düsük bir fiyat koruyabilirsiniz.

Eger siki bir bütçe var ve iyi bir anlasma özelligi istiyorsaniz FSBO özellikleri iyi bir seçenektir. Bu sahibinin kendisi tarafindan satilan mükemmel bir ev arayan zor olabilir, ama yukarida ipuçlarini bunu bulmaniza yardimci olabilir.