nasil benim mal için rehine kaçmasina yok

Bir kisi borç veren zamaninda kira ödemek mümkün degilken bir rehine olusur. Peki Amerika’da evlerin en pazarin ani düsüs nedeniyle rehine vardir. Isini kaybetti ya da piyasada para yatirim birçok insan vardi. Peki bir rehine Eger is ya da para kaybetmis olsa bile önlenebilir. Evin bir rehine olmayan ödeme doksan gün sonra baslatilir. Rehine durdurma noktalari bazilari sunlardir:

Zamaninda kira ödemek ve daha sonra gidip borç veren konusmak mümkün degilse. O kira sormak gelene kadar beklemeyin. Sadece borç veren ile sorununuzu paylasmak ve o kredi degistirerek veya oranli ipotek ayarlayarak size yardimci olacaktir eminim. Borç veren gelen mektubu veya çagri yanitlamak için tereddüt asla.

Biraz tehlikeli olabilir iflas için de uygulayabilirsiniz. Bir kez rehine islemi hemen durdurulur uygulamis ve size yerde kalmak için izin verilir. Daha sonra banka banka tarafindan el konulur zaman ya da evinizin ödemek için gereken miktar kuracak.

Ayrica ödünç için hosgörü veya geri ödeme plani için talep edebilirsiniz. Geri ödeme planinda ödünç büyük bir ameliyat veya herhangi bir mali kriz geçirmis eger yerlerinde para ödemek saglayacaktir. Ödünç çogu hosgörü için izin vermez. Hosgörü Eger son ödeme tarihinden önce ödünç için sorunlarini söyle eger borç bagislayici anlamina gelir.

Her eyalet yasalari farkli bir biçimde diger devlet vardir. Benzer sekilde rehine yasa diger devlet farkli olabilir. Bilmeniz gereken ilk sey, devletin kurtulus ya da olmayan itfa devlet olup olmadigidir. Hukuk devleti itfa devlet oldugunu söylüyor ne olur? Devlet kurtulus hukuk varsa o zaman ihale sonra belirli bir süre içinde borcunu ödemek için izin verilir. Eger borcu varsa rehine ihale durdurmak için her hakka sahip.

Bu islem yapmaya baslamadan önce evinizin piyasa fiyati hakkinda bilmek olabilir. Broker sorarak piyasada orijinal fiyati bulmak ve sonra en iyi fiyat ile anlasma oturum açmayi deneyin. Bu o iyi olursa bir satis ile ödünç sormak ise yaramazsa. Ve üçüncü seçenek borç veren için özellik teslim ederek borç iptal oldugunu. O hiçbir zaman üst düzey kredi memuru gibi yüksek makamlar sözlesme diyorsa, ek süre için borç veren isteyin. O telefonda mevcut degilse o zaman ipotek ödememesi için sorunlari ile ilgili bir mektup yazmak. Bunlar er ya da geç ulasmak için çalisacagiz.