Yardimci olacak 7 seyler sabit para kredi için onay almak

Sabit Para yeni ev insaati için endüstriyel özellikleri, konut her seyi saglamak için bir acil bir yol olabilir. Ben sabit para her yönünü içine almazsiniz ama beynin bir tutun kapmak size genel bir çerçeve çalisma sunacak.

Yeni baslayanlar için en zor para kredi size ev degerinin% 65 kadar ödünç saglayacaktir. Kredi rehabilitasyon amaçli ise, borç veren referans çerçevesi olarak mülkiyet “sonrasi tamir deger” kullanacaktir. Ben% 75 gibi yüksek gitti ama 65% tipik vesilesiyle gördük.

Paketi mantikli eger kipirdatmak oda bir sürü var bu yüzden bu kredilerin çok esnek ayri ayri basinadir ve. Bu oyuna yeni iseniz size karsi bir grev olabilir ama neyse ki bu genellikle yeterlidir rezervleri ve eylem iyi bir plan ile telafi edilebilir.

Numaralari nasil çalisir görmek için bir yatirimci rehabilitasyon kredi bakalim.

Diyelim ki geldi ki bir disari tarihli ve diger evleri 100.000 $ için satmak iyi bir mahallede eski bir özellik asagi çalistirin. Satici, ev ile götürür ve özellik güncelleme yaklasik 12.000 $ ihtiyaci oldugunu belirler. Bir rehabilitasyon kredi için ön nitelikli kazanilmis ve size ev için ödeme ne en fazla merak ediyor biliyorum ettik.

Kredi maliyetlerinin – – onarim masraflari / tutma maliyeti = Satin alma fiyati baslayanlar için basit tutmak için, $ 100kx 65% almak isteyeceksiniz. Kredi maliyetleri, sabit para krediler için, toplam kredi tutarinin 8-13% çalistirin. Bunlar ucuz degildir ama bir ortak ödeyecek daha az para! Simdilik biz% 10 maliyet ve 2.000 $ tutma maliyeti varsayiyoruz. Bu numaralari göz önüne alindiginda, muhtemelen özellik için fazla 45.000 $ ödemek gerekir. Daha fazla ödeme yaparsaniz, bu sadece projeyi tamamlamak için cebinden daha fazla para demektir.

Burada genel olarak, sabit para krediler için onaylanmis olma olasiligini artirmak için kullanabileceginiz birkaç pratik ipuçlari verilmektedir:

1. Kredi sonra yatirim amaçli gayrimenkuller içinde daha esitlik, daha iyi,
2. Yüksek kredi puani, daha iyi
3. Ne kadar çok kredi geçmisi, daha iyi!
4. Daha likit varliklari size sahsen veya erisimi (kredi hatlari, ortaklari, zengin amcalar …) daha iyi garanti oldugunu gösterebilir
5. Daha kalabalik bölge, daha
6. Daha hizli alan satis olarak özellikleri, daha iyi
7. Daha saglam ekspertiz degeri, daha iyi! Çogu sabit para kredi kredi baz puan kadar hayrete yok gibi yangin satis degerleri kullanmak ister. Bu kesinlikle gergin degerleri kullanmak için zamani degil.

Sonuçta, bu bir sayi oyunudur. Sayilari mantikli yoksa bir özelligine bagli alamadim. Sabit para kredi esnek olabilir ama onlari numaralari katmayan ve bir iliski mal olabilir bir anlasma getirebilir. Kredi her zaman önemli degil ama iyi bir kredi geçmisi gösterebilir eger, derece, yardimci olur.