asagi ekonomik zamanlarda çok aile yatirim firsatlari yaratmak neden

Hava, gida, su ve barinak: insan hayatta kalmak için dört temel seyler gereken gayrimenkul dünyasinda kullanilan ortak bir mantigi vardir. Bu gerekçe gayrimenkul olmustur ve degerli bir meta olmaya devam edecektir neden örneklemek için sadece kullanilan ve bunu kabul etmek egilimindedir edilir. Gayrimenkul için ihtiyaç oldukça açiktir ama seçim bu yatirim ve ne tür oldukça net olmayabilir odaklanmak için.

Konut krizi ve bir bütün olarak ekonomi üzerinde yarattigi etki üzerinde son odak muazzam miktarda olmustur. Çok aile gayrimenkul özel bir yatirimci olarak, konut krizi tüketicilerin bir kitlesel göç yaratti söyleyebilirim. Nereden göç vardir? Bir kaç yil önce satin aldigi evleri, artik göze ve rehine ile satmak ya da ne yazik ki kaybetmek beri olabilir.

Tüketicilerin satmak veya baska bir evi terk etmek zorunda, onlar sonraki nereye için bir dizi seçenek var. Ortak bir unsur olsa, insanlar hala, meshur ‘baslarini üzerinde çati’ barinak gerekir, çünkü genellikle tüm yere gitmek için ihtiyaç vardir. Bu nerede çok aile gayrimenkul kazançlari büyük bir degerdir.

Yasamak için bir yere ihtiyaç duyan tüketiciler için kullanilabilir seçenekler sunlardir:

Satin aldiklari bu · Yeni bir tek aile ev / müstakil villada alinir
Onlar kira · Yeni bir tek aile ev
Onlar kira · Bir çok aile daire birimi

Mevcut konut krizi ve birçok yerinden ev sahipleri artik kredi meydan göz önüne alindiginda, birçok kisi umutsuzca ihtiyaciniz oldugunda çok aile gayrimenkul sahibi olan bir zamanda, konut kaynagi yapar görmek gerekir.

Ben asiri Ben mevcut konut piyasasi büyük ölçüde birçok Amerikali etkiledi bildiginiz gibi birçok tüketici, gayrimenkul ile yasiyorsaniz mevcut sorunlarin isiginda yapmak istemiyorum. Ne vurgulamak istiyorum çok aile daire sahipleri artik yatirim için saglam ve kanitlanmis orta takip edebilmek olmanin yani sira, yasamak için bir yere ihtiyaç duyan tüketiciler için degerli bir hizmet sunmak mümkün olmasidir.

Burada alt satirinda, ne kadar erken firsat kaynagi yerine panik için bir neden olarak mevcut ekonomi gördügünüz, daha iyi portföy olacak ve er olacak. Çok aile gayrimenkul düsünmeye ve, özellikle mevcut ekonomide, baslamak için daha iyi bir zaman olamazdi en mantikli ve karli yatirimlardan biri temsil eder.