satin almadan önce gayrimenkul danismanlik

Gayrimenkul ararken, bir dalis önce bir satin alma içine bilmeli bir çok sey vardir. Mülkiyet miktari sadece satin almak isteyen dikkate alinmasi gereken tek faktör degildir. Birkaç ortaya gereken seyler ve kontrol edilmesi gereken bazi sorunlar vardir. Baskasi aslinda özelligi ilginizi ve ona alici yendi çünkü Ve tüm bu zaman sinirli bir miktarda yapilmalidir.

faktörler

Bu mal ya da temiz bir parça ise bir alici bir düsündügünü parça gayrimenkul hakkinda bilmeniz gereken seylerden biri. Terimi temiz kendisine bagli veya gelen sorunlari olup olmadigini ifade eder onu satin aldiktan sonra alici musallat olacak sorunlari ücretsiz eger. Kendi durumunu ve devlet ile ilgili bir sorusturma baslatmak için iyi bir yer özelligi için yerel yönetim ofisi. Arazi parçasi sorunlari veya bir kredi altinda su anda ise varsa Genellikle, hükümet bilir. Degil tüm detaylari saglanacaktir ragmen basit bir sorusturma, yeterli ve olacak, yeterince buna deger olup olmadigini degerlendirmek mümkün oldugu söylenebilir olacaktir.

Bir kredi altinda olmak sadece yükü olabilir seylerden biridir. Mülkiyet bazi parçalari için, mülkiyet ile bazi sorunlar olabilir. Yerel yönetim olabilir veya mülkiyet ile ilgili bazi sorunlar varsa farkinda olmayabilir. Gayrimenkul bir parça nedeniyle bu kime için dava altinda olabilir ya da hala mülkiyet açisindan bir sorun olup olmadigini söylemek için çok erken olabilir. Sahibi ve durumunu adini ilgili yerel yönetim ile kontrol degerli bir eylemdir. Onunla bir sorun varsa, bir de tam olarak durumu degerlendirmek amaciyla mülkiyet sorumlu avukat adini isteyebilirsiniz.

Devlet daireleri kontrol edilmesi gereken bir konu özelliginin geçerli bölgesidir. Bu distan büyük görünebilir ama bazi arazi gelistirilen önler kendi imar ile ilgili sorunlar vardir. Birçok sahipleri tam olarak sadece alicilar sadece satin aldiginiz gayrimenkul parçasi ile neler yapabilecegini sinirlamalar oldugunu ögrenmek zaman asagi gidiyor fiyat güçlük önlemek için sorun imar bilerek topraklarini satmaya. Bu özellik altina düstügünde yerel yönetimin imar Kurulu sormak önemlidir. Onlarin gelisimini engeller, belirli bir bölge kapsamina giren nedeniyle arazi bazi ana parçalari daha karli bir girisim haline edilemez.

Bunlar sadece bir alici o arazi satin önce emin olmak için gereken bir kaç sey vardir. Bazi ihaleleri saticilarin ellerini kurtulmak için sadece çok istekli oldugunu özel sektöre ait gayrimenkul ile ayni sekilde bunlara bagli özel kosullar olabilir.