açik artirmada pazarlik emlak satin almak için nasil

Eger karli emlak yatirim ya da sadece bir pazarlik fiyata yeni bir ev satin almak istiyor musunuz? Eger öyleyse, emlak ihaleleri düsünebilirsiniz.

Açik artirmada satilan mülkler genellikle repossessions, eski belediye / konut dernek evleri veya sahibi vefat sonra bir süre bos olan sonra mortgage kredi aittir.

Her durumda, sahibi hizli bir satis için ihale üzerinde mülkiyet koydu ve bu piyasa degeri bazi büyük firsatlar yol açabilir.

Bir müzayede bulma

Ihaleleri mülkiyet uzmanlari, yerine genel halk için hitap egilimindedir olarak, müzayede evleri reklam ve farkindalik sinirlidir.

Baslamak için iyi bir yer telefon rehberi, sari sayfalar bakarak veya Google veya Yahoo ariyor.

Baska iyi bir ipucu evlerinin disinda Satilik isaretleri için bir göz disarida tutmaktir. Forumun açik artirma satiliktir ‘, telefon numarasi verilmis arayin diyor nerede. Ya müzayede evi adina hareket eden bir emlakçi araciligiyla alacak, ya da dogrudan müzayede evi asacaktir.

Bir emlakçi kadar alirsaniz, ihale evin iletisim bilgileri için isteyin. Emlakçi bunu yapmak için isteksiz olabilir, bu yüzden kalici olmak deger.

Bir kez müzayede evi ile temas yapabilmekteyiz, kendi e-posta listesine koymak istiyoruz. Bunun için ücret olmasi muhtemel olsa da, satilik nedeniyle gayrimenkullerin detayi almaya baslayacak.

Eger teklif önce

Eger satin almak istediginiz özelligi tespit ettikten sonra, finans düzenlemek gerekir. Çogu insan için bu bir ipotek borç veren yaklasiyor anlamina gelecektir ve ihale öncesinde bu yapmak önemlidir.

Bir teklif kazanmak kez Unutmayin, yasal mülk satin almak için bagli ve gün bir dizi dizi içinde ödeme yapabilmek için ihtiyaci vardir.

Ipotek borç veren mülkiyet temel bir degerleme gerektirir, ancak özellik temel anket almak olmaz yapisal sorunlar nedeniyle, açik artirmada olabilir gibi tam bir anket yatirim için tavsiye edilir.

Istediginiz özellik için teklif önce, deneyimi daha iyi bir fikir almak için birkaç ihaleleri katilmak isteyebilirsiniz.

Teklifinizi kazanan

Kendinize bir fiyat siniri ayarlayin, ancak duygularina kapilmak yok ve onun ötesinde teklif. Yapilan bir degerleme vardi, sen Piyasa deger iyi bir fikir olacaktir ve ipotek borç veren ile kabul miktari üzerinde gitmek gerekir.

Teklifinizi basarili olursa, yasal mülk satin almak için bagli olacaktir ve tesisin satis fiyatinin% 10 para koymak gerekir. Eger açik artirma önce görmüs olur ve satici yasal olarak günde tamamlamak için bagli olacak bir sözlesme imzalamak istenecektir.

Son olarak bu 28 gün gibi bir süre kabul, içinde satis fiyati kalan ödemeniz gerekir.

Tebrikler, sadece bir açik artirma anlasma almis.