binlerce dolar tasarruf için intikal ev satin

Ev sahibi geri ödeme yapamiyoruz gibi, kredi kendi ev kredisi örtbas etmek için evlerini durdurdu. Evlerin rehine için ana nedenlerinden biri oldugunu, ev sahibi çogu onlarin ilk ödemeleri oldukça düsük olacagi anlamina gelir uygun bir hizda kendi ev kredisi alir. Ancak, kredi dönemin vadeli, kredi miktari nihayet geri ödeme yapmak için ev sahibi için mümkün hale artirarak devam ediyor. Bu diger kredi kurumu tarafindan banka rehine, devlet rehine ve rehine olarak ev haciz birçok türü vardir.

Ana Sayfa Foreclosures kolay bir süreç degildir ve rehine süreci baslatmak için karar vermeden önce genellikle kredi borçlulara bazi ek süre saglar. Bu ek süre içinde, kredi hiçbir sekilde kendi ödeme yapmak için borçlulara hatirlatan mektup gönderin. Borçlulara bu ek süre içinde kendi geri ödeme yapamiyoruz zaman, kredi nihayet bir uyari verir ve rehine süreci basladi. Yine, bankalar ve hükümet yetkilileri alicilar yerlestirerek teklifleri bazinda ucuz fiyatlara satin alabilirsiniz mezatlarda bu intikal evleri koydu.

Intikal evleri satilmaktadir nerede ev haciz sayisindaki artis nedeniyle bir intikal evleri pazarinin popülaritesi artmis olmustur. Alicilar da onlari çekmek için bu kredi ve bankalar tarafindan çesitli indirimler seçenekleri ile sunuluyor. Bir alici ucuz bir ev ariyor, o zaman intikal evlerin her detay veriliyor nerede onu rehine liste çalisma için iyi olacaktir. Bu rehine listeleri ayni zamanda rehine ihaleleri ve öncesi rehine olarak intikal evlerin farkli kategoriler sunlardir. Alicilar intikal özelligi kredi veya banka tarafindan koymak ediliyor ihaleleri katilarak ucuz fiyata rehine evleri satin alabilirsiniz. Sadece alicilar, ama yatirimcilar da paralarini yatirim için intikal emlak satin. Intikal evleri satin aldiktan sonra onlar da kiralik kiraci tutmak ya da hatta bazi kar elde etmek için satmak. Bir alici o bir açik artirma satin sonra o evleri ile istedigi her seyi yapmakta serbesttir.

Ev haciz satin alma onlar piyasa fiyatinin altinda% 50 civarinda mevcuttur gibi akilli bir yatirim olacaktir. Ancak yapmadan önce bazi noktalari intikal evleri satin alma gibi akilda tutulmalidir satin büyük toplami içerir. Tüm alici Öncelikle mülkün gerçek indirim bilmek için bir özellik bugünkü piyasa fiyati konusunda bilgi almalisiniz. Daha sonra, bir alici, ister ev pahali onarim ya da sadece biraz yenileme çalismalari evin durumu gerektirecektir gerekir. Onlar kredi özellik veya degil net bir baslik sahip olmadigini kontrol etmelisiniz. Bugün, çesitli online emlak sirketleri bir herhangi bir sakincaya karsilasmadan hayallerindeki evleri seçebilirsiniz ucuz intikal evleri sunuyoruz. Hatta kendi sehir, eyalet ve ülke adini, arama yapabilir.