bobcat izi golf & country club gayrimenkul

Bir sikici ev pazarinda bir siginak genellikle baglantilar, yesil ve fairway yillik konumlar ince konut yasam birlestirmek golf topluluklarin bulunabilir. Southwest Florida Kuzey Liman emlak piyasasi, birçok Emlakçilar bu güvenli limanlar biri olarak Bobcat Trail Golf ve Country Club görüyoruz.

Bobcat Trail gayrimenkul gelistirme sadece üç mil Interstate 75 ve yarim Sarasota Sehir ve Fort Myers ve kentsel teklifleri arasinda yer alan bir ustalikla planlanmis golf karmasiktir. Onun gelistirici basarili bir seçkin golf baglantilarin saçaklar bir yerlesim yerlesim ile geliyor tesisin bozulmamis dogal çevre harnessed. Ülke kulüp tüm daha emlak piyasasinda hisse senedi artirdigini bir son yenileme programi uygulandi.

Bu program Bobcat Trail kulüp binasi genislemesi ve olanaklar yükseltme çikiyor. Bu halka açik oldugu için bu toplum merkezi yerel halk için popüler bir toplanti yeri olan, ülke kulüp bünyesinde yari özel olmak. Düzenli kulüp binasi müsterilerin bir dere kendi Bobcat Café ve rahat yemek için 19th Hole giderken bulur. Ülke kulüp ayni sekilde ziyafetler, resepsiyonlar ve partiler için bir favori North Port mekan haline gelmistir.

Club üyesi faaliyetleri de Bobcat Trail tenis kortunda merkezi, isitmali yüzme havuzu ve modern bir fitness merkezi. Buna ek olarak, yerlesim çalisan, ya da jugging, birçok gölgeli yollar ve yavas yürüyüsler için dogal yollar vardir.

Olarak 18 delikli golf sahasi tarafindan saglanan karmasik bir tur daha yenileniyor. Bir par 71 düzeni, bu golf sahasi görkemli çam ve mese ve yemyesil bitki örtüsü ile kapli oldugu. Ayrica yakin zamanda yenilenmis, onun yesillik tamamen top-of-the-line Sampiyonu çim ile ortaya çikti edildi.

Yilin eski bir PGA oyuncu, bir ana elbette mimar, Lee Singletary ile isbirligi içinde bu düzeni tasarlanmis Bob Tway,. Onlarin toplanmis çalismalari dersin 18 delik her biri için benzersiz “risk-ödül” sorunlar dahil. Bu önemli özelligi ve ince tabii kosullari ile, Golf Digest Dergisi 6.748 yarda düzeni dört-ve-bir buçuk yildiz derecelendirmesi verdi.

Bobcat Trail evleri bu konutlar tasarlanmis ve FERO, Madalyon, ve Arthur Rutenberg gibi üst Florida insaatçilar bazilari tarafindan insa edilmistir göz önüne alindiginda son derece olarak orani, olabilir. Yaklasik 1500 metre kare kat planlari ile satisa Bobcat Trail evleri orta $ 100s etiketi fiyatlar var olabilir. Daha lüks seçenekler taban alani 3.000 ‘den fazla metre kare olan ve yüksek $ 500s civarinda fiyat sorarak villa tarafindan sunulabilir.