emekli nesil kayalik noktasi Meksika’da daha fazla avantaj bulabilirsiniz

Her gün daha fazla insan Meksika’da küçük bütçeleri üzerinde telif hakki gibi yasayan emekliler saflarina katilmak. Meksika yurt disinda yasayan Amerikalilar için tercih edilen bir yerdir. Yurtdisinda yasayan dört milyon Amerikali bir milyon yüzde yirmi besi Meksika’da yasayan ve neden olmasin! Sen rahat bir yasam tarzi güzel genis manzarali zerafet yasayan, sinirin bir sahil emlak güney için ABD içinde banliyö ev ticaret yapabilirsiniz. Meksika’da kolayca kolay yasam bu tarz yapar yardim gelemez.

2011 yilina nesil ilk dalgasi yaklasik 78 milyon kisi oldugunu, emekli olacak. Bu emekliler çogu mütevazi ABD’de emekli, ya da Meksika’da inanilmaz iyi yasayabilir. Su anda her yil emekli 25.000 kuzey Amerikali var. Rocky Point, Meksika Meksika’nin büyüyen emeklilik göç destinasyonlarda liderlerinden biri olmasi bekleniyor.

Bu numaralar için yatirilmaktadir özelliklerinden biri, rahat ve ferahlatici bir atmosfer sinirina çok yakin olmasidir. Yatirimcilarin emeklilik onlar için neyin önemli oldugunu düsünürken, sinir yakinligi önemlidir. Is, iletisim ve altyapi yapmanin bir havaalani, kolay erisilebilirlik de önemli hususlar vardir.

Emeklilerin sayisi katlanarak büyümeye yakinda ve birçok güney göç olacagi için, yeni bir çalisma 50 Amerikalilar bir turizm merkezi olarak taleplerini, seyahat aliskanliklari ve Meksika algi analiz yapildi. Çalisma Meksika için turizm tanitimi için konsey tarafindan yapilmistir.

Asagidaki liste çikarilabilir ne oldugunu ve kismen neden bu kadar çok anlayisli yatirimcilar simdi burada ariyor olmasidir.

Yasam 1 maliyeti düsüktür

2 Hava soguk iklimlerde kaçan, daha iyidir

3 ekonomik ve siyasi iklim kararli

4 saglik mükemmel ve uygun fiyatli

5 Ingilizce yaygin olarak konusulur

6 yabancilar sahibi olabilir, satin almak ve mal satmak

ABD’ye 7 yakinligi

8 pasif daha dinç için faaliyetler degisen bir karisimi

9 pay kültür, insan ve sanat farkli

Çevresi 10 güzellik

11 hafifletici önceki tatmin edici deneyimler

Herkes hatta bir emeklilik topluluk, ev ya da bölgelerde yatirim düsünüyor, onlar sadece bu fark Puerto Penasco burada biraz zaman harcamak gerekir. Güzel plajlari, gün batimi ve daha fazlasina görsel seker, burada yasam tarzi firsatlari ile birlestiginde, bu küçük kasaba sadece ilham verici.

Emeklilik için en önemli karar verme ile ilgili arastirma çok basit. , Puerto Penasco gelin ayakkabilarini almak ve gün batiminda sahilde yürüyüs. Ama sonra gerçekçi, burada biraz daha fazla zaman harcamak burada yasayan insanlarla konusmak ve ödevini keyfini çikarin.

Yazar: steve schwab