iyi yazilmis bir gayrimenkul kapak mektubu teklifinizi eslik emin olun

Iyi yazilmis ve bilgilendirici gayrimenkul üst yazi ile desteklenmektedir yapiyoruz teklif mi? Bir teklif sunarken bir yetkili emlakçi her zaman bir kapak mektubu içermelidir. O degil varsa, o kesinlikle çikarlarina karsi çalisiyor.

Genellikle söylenir masa kadar çok fazla evrak clutters, bu müsteri zihninde oldugu gibi. Bu dogru olabilir, ama hiç bir evrak olmamasi, herhangi bir is için çok rahat bir yaklasim oldugu izlenimini veriyor oldugu da dogrudur. Ergo Eger vaatlerini olmaz – Size ciddiye almayin izlenimini verebilir. Bu tam olarak ciddi bir alici iseniz tasvir istemiyorum görüntüdür. Eger mülk üzerinde bir anlasma müzakere zaman bir Emlak kapak mektubu kadar önemli oldugunu tam olarak nedeni budur.

Teklif eslik Iyi yazilmis ve bilgilendirici kapak mektubu ciddi ve profesyonel oldugunu satici söyler. Ayrica onu tüm pazari hakkinda gerçekler ve onun özelligi ögrenmek için sorun almis bilmesini saglar.

Kagida bastirmak sadece konusuldugu zaman daha yetkili ve resmi görünen bazi gerçekler vardir. Bu satici buna karsi daha az sans verir. Kapak mektubu soguk gerçekler ve rakamlar ile mahalle çevresinde emlak ücretleri hakkinda konusuyor Örnegin bu inkar etmek zor olacaktir. Ayni mahallede benzer gayrimenkul böyle ve böyle bir fiyata satiyor ve size sunuyoruz fiyat satici zor çürütmek bulacaksiniz adil nedeni oldugunu resmen yazarak.

Eger yaptiginiz teklif geldi ne kadar onu anlatarak, satici istedigi fiyati bir% 5 ila% 10 azalma hakli mümkün olabilir. Ve dolar milyonlarca özellikleri bahsederken bu oran dikkate deger bir sey degildir.

Mektup kapsayan Iyi bir gayrimenkul bir dost sesi degil, ayni zamanda ustaca piyasa asagi ve fiyatlari her yerde düsüyor isaret gerekir. Siz de öyle, çünkü o da size özelligi çok ilgi oldugu gerçegini iletmek gerekir. Ayrica satici size benzer özellikleri inceledik ve bazilari sevdim oldugunu bildirmeniz gerekir. Satici anlamasi gereken evet – onun emlak satin almak istiyorum ama nedense anlasma yoluyla düserse, diger seçenekleri var oldugunu.

Sonuç olarak iyi yazilmis bir gayrimenkul kapak mektubu ayni zamanda profesyonel bir emlakçi ile ilgili oldugunu satici söyleyecektir. Bu ajan alici ve satici hem de yararina oldugu gerçegi güçlendirecektir.