kisa vadede emlak kiralama için bir rehber

Insanlar kiralamak özellikleri hakkinda düsünmek, genellikle bir düzenleme aylarca ya da yillarca sürekli olarak kiraya olacak bir ev veya bir daire düsünün. Kiraci veya kiraci bir ev satin almak istemiyorsaniz, veya mali ya da baska nedenlerle mülkiyet merdiven almak çünkü bu genellikle. Ama uzun vadeli kiralama tek bir senaryo degildir, ve insanlar kisa vadeli kiralik özellikleri aramak birçok nedeni vardir.

Özellikleri kisa süreli kiralamak için büyük sirketler genellikle bakacagiz. Bir proje için yurtdisinda bir ofis Londra’ya insanlar üzerinde getirebilir çünkü bunu. Bir otelde bir proje ekibi koymak her gün ofise ekip alma açisindan uygun olmayabilir. Ofis yakininda bir otel olmayabilir, ancak kiralanabilir ofis yakin evler olma olasiligi vardir.

Bazen sigorta sirketleri bir kisi bu yasadigimiz oldugunu ev ile yanlis gittiginde kiralamak özellikleri aramak, bir yangin sel olabilir, ya da evin bir araç çarpmasi. Kendi tamir edilirken kiralik bir evde yasayarak, etkilenen insanlar ayni bölgede kalmak mümkün olacak, bu yüzden hayatlarini en az düzeyde etkileyerek olacaktir. Onlar geçici bir ev olarak bir otelde yasamak olsaydi daha bir kiralik bir evde koymak ise bu durumlarda kisi kapasiteli maliyeti daha düsük olacaktir.

Özellikleri kisa vadede kiralamak için eglence sektöründe sirketler genellikle bakacagiz. Bu firmalar televizyon ya da sinema için bir reklam yapan bir müzik video çekim yeri, yapim sirketleri, reklam ajanslari ya da filme film stüdyolari olabilir. Belli bir yerde bir ikamet yerine ise müzik sektöründe Genellikle yöneticileri sarkici ya da grup ve maiyeti için bir özellik kisa vadeli kiralayacak.

Gördügünüz gibi, kisa vadede kiralamak insanlar özellikleri aramak neden birçok farkli nedeni vardir. Bu nedenler olarak özetlenebilir:

(1) Maliyet: kalmak birkaç günden fazla ise, kiralanan evlerde insanlar koyarak para için daha fazla alabilirsiniz daha pahali olma egilimindedir otel, için ödeme.

(2) Bol kaynagi: daha fazla ev ve otel var daha daire vardir, bu yüzden daha yakin olmalari gereken yere insanlari karsilamak için güçlü olmak daha fazla sansi var.

(3) Daha fazla ev gibi: Bir Kiraya verilen mal kalmak daha bir otelde kalan daha evde olmak gibi olabilir, kalan insanlarin daha mutlu ve daha rahat olacak sekilde.

(4) Gizlilik: bu kamu üyelerine açik olan bir otel ile karsilastirildiginda kiralik bir evde için erisim kontrol etmek daha kolay oldugu gibi onlar, is yokken Is liderleri, aktörler, sarkicilar ve müzisyenler genellikle kisa süreli kiralik tercih .