kutsal yaylar gayrimenkul satin alirken etrafinda alisveris ipuçlari

Yani bir ev almak için planliyoruz. Bu ilk ev ya da satir asagi birkaç islem olup olmadigi, kolayca bir hiç yapacak en sinir bozucu (pahali bahsetmiyorum bile) islemlerin biri olarak kabul edilir. Bu disari çikip rastgele satis için farkli Holly Springs evlerinden toplama baslamak çok cazip. Bu sikici bir süreç, ve insan degil bir sürü basarili, ya da yaptiginiz seçenekleri hakkinda mutluyuz.

Ancak bu kolay yapilabilir. Önde ödev ve plan yapin. Burada ev avcilik süreçte size yardimci olmak için bes adim sunlardir:

1. bütçe

Her seyden önce, size bir ev satin harcama olabilir ne kadar bilmeli. Bu sizin ve ajanlar zaman ve çaba bir çok kazandiracak. Her türlü giderleri (örnegin bakim, kamu hizmetleri, emlak vergileri ve belki de ev sahibi ‘dernek üyelik aidatlari gibi) ayrintili bir plan ile gelip gerekli olan ne kadar bir hak (kredi ve gelir dayanan) ve faktoring olacak bir kredi Belirlenmesi yeni ev satin alma.

2. pazar

(Ve gelemez) istediginiz ve istediginiz yere ne ev ögrenin. Mali nerede oldugunu akla koyarak, bu pike dikkatinizi farkli mahallelerde etrafina bak. Güvenilir online açik evler için internet göz atin. Istediginiz tür benzer evlerin fiyatlari bakarak deneyin – Eger satin almak mümkün oldugunda fiyat adalet için seçeneklerinizi ve ipucu tartmak. Ödevini yapmak ve yerel pazar ile yakindan tanimak.

3. borç

En iyi (ve gerçekçi) kredi oranlari ve kosullari hakkinda çalisma. Bir ev kredisi için önceden onaylanmis olsun eger bir ev daha hizli ve kolay satin alabilirsiniz. Hakkinda tam olarak evin kapanis masraflari için ne kadar komisyoncu isteyin. Bunun da size kredi ve tahmini aylik ipotek olacak ne kadar bilmek yardimci olacaktir – Bu bir pesinat için ne kadar uzaga koymak için belirlemenize yardimci olur. Kredi oranlari yüzde 20 olarak adil olarak gidebiliriz, ancak planlama ve çevresi soran araciligiyla, daha düsük teklifler kesfetmek olabilir.

4. kalis süresi

Ne zamandir evde kalacak? Bir evde daha uzun kalmak zaman daha iyi kaydedin. Bir ev satin alma ayarliyoruz maliyetleri adlandirilan yayiliyor olmasidir. Kadar satis fiyatinin yüzde 10 için evin kapanis masraflari ekleyerek olacagini, kredi ve muayene ücretleri, ve ayni zamanda emlakçi ücreti.

Akilda Holly Springs gayrimenkul ilk ev için alisveris nasil bu basit ipuçlarini tutmayi unutmayin. Bu gerçekten büyük bir hukuki ve mali taahhüttür. Bu yalniz giderek, ya da bu temel bagli kalarak, size yardimci olacak ve temsil etmek için bir ajan yardimiyla olun, avcilik evleri çok daha kolay olacak!