mülkünüzün alici size arkadas olur zaman

Gayrimenkul islemleri kendi dogasi geregi muhalif bir süreçtir. Birçok satici, ancak, alici iyi bir arkadas gibi tedavi edilmelidir oyunda bir nokta var gerçeklestirmek için basarisiz.

mülkünüzün alici size arkadas olur zaman

Birçok kisi gayrimenkul satis ve satin alma muhalif bir süreçtir söylemek sert bulabilirsiniz, ama öyle. En çok para almak mümkün – satici aklinda tek bir hedefi vardir. Alici, diger taraftan, mülkiyet kaliteli bir parça için en iyi fiyat almak istiyor. Süreci düsmanca yapar Bu hedefler çatisma,. Bunu kanitlamak için, biz teklif, karsi teklif, karsi-karsi-teklif süreci daha uzak bakmak gerekir. Bir muhalif süreç degilse, baska bir sey degildir!

Gayrimenkul islemleri ile ilgili biraz garip sey, duygusal olaylar haline egilimindedir. Saticilar kolayca düsük teklifler ve ne alicilar yersiz talepleri oldugunu düsünüyorum tarafindan öfkelendirdi. Alicilar, diger taraftan, satici bir sey gizleme veya onlara birinin üzerine çekmek için çalisiyor sinsi bir süphe olsun. Kapanis zaman, bu kötü bir bosanma bir çay partisi gibi görünebilir hale getiren bir atmosfer yol açabilir.

Ne çok satici gerçeklestirmek için basarisiz bir alici yardim gereken islem bir nokta yoktur. Evet, yardim! Bir satici olarak, hedef mümkün oldugunca için mal satmak için. Bu hedefe önemli bir bölümü kelime “satmak.” Sonra, islemin ayrintilarini müzakere evde muayene yapilir ve onarim üzerinde mücadele etmis, kapanis nakit yapmak ama almak için sol hiçbir sey yoktur. Esnek olmasi gereken yere budur.

Bir ev satin alma hemen her alici için bir vergi olaydir. Bir önceki evden yukari hareket bile, bir ev satin aldi giderleri önemlidir. Bu süphe varsa, satiyoruz çok ev satin alirken yasanan stres geri düsünüyorum. Satis aslinda kapatir saglamak için, ihtiyaç duyduklari eger alici disari yardimci dikkate almak akillica olacaktir.

Satici taviz bir alici hizli ve kolay bir mülkiyet kapatabilme gücünü verebilir küçük bir hile bakin. Bir satici imtiyaz sadece size ve alici zekâ için biraz daha yüksek satis fiyati, bes ile on bin dolar kabul bir durumdur. Daha sonra bunlari ortaya çok sayida kapanis masraflarini ödemek için kapanis geri aliciya bu para tekme. Evet, bu yasaldir. Evet, alicinin borç veren yapiyorsun biliyor. Hayir, dolandiricilik degil. Çogu kredi aslinda ev kredileri bunun için hesap ve üç ila alti yüzde satici taviz saglar.

Günün sonunda, size mal satmak istiyorum. Olur emin olmak için, bir dost tek bir alici ile düsmanca bir iliski dönüm düsünebilirsiniz.