ne ev shopping_ zaman aramak için

Bir özellik inceleyen, bu (yaklasik 6 pm) yemek vakti ziyaret etmek uygun olan. Bu süre boyunca, satici olasiligi var ve bu iyi. Bu satici ve tersi hakkinda daha fazla bilgi için bir sans. Bunlari bilmek en iyi çalisti çünkü satici size hatirlar. Insanlar duygusal özelliklerine bagli ve bu yüzden bildikleri insanlara satan tercih mülkiyet ilgilenir.

Sizden önce genellikle bir ajan tarafindan listelenen evler inceleyen, o eve alir. O, tüm isiklari yanar size en iyi sekilde ev görmek saglamak için panjur açilir. O yüzden normal isiginda evin görebilirsiniz gelmez ilk önce evine alin.

Eger bir ajan ile satin aliyoruz bir umudu ev görüntülemek için, satici genellikle sizin için daha az zaman vardir ve araci birakir ne zaman birakacagim düsünmek istiyorum. Yani, yapilacak en iyi sey, ajan artik olmadigi zaman etrafinda asmak için. Bu sekilde, hala satici ile konusabilirsiniz.

Ama dikkatli olun. Kosullari hakkinda konusun. Ama müzakere asla. Son bir anlasma müzakere sadece satici araci ile istisare yapacak. Ajan onun altini kaziyor için sizinle tahris olur. Ama yine de sartlari degistirerek bu olasiligi tartisabilirsiniz:

“Durumda, daha fazla bir sey gibi o ses biz çalismak mümkün olabilir mi, evin fiyat açisindan gerekli ne verebilir?”

Saticiya fikirlerinizi verin. Ama ajan zarar hissetmezsiniz ve hala çalismak için motive hissedeceksiniz böylece belirli bir fiyat söz kaçinin. Ajan ve satici hem mevcut oldugunda Daha sonra, teklif koydu. Basitçe, ajan söyleyerek baslamak

“Satici ve sohbet ve bizim için bu birlikte organize ve biz gibi bir sey yapmak istiyorum ikimiz için ayakta çünkü biz sadece sizin için saygi disinda hissettim …”

Bu, senin fikrin tartismaya baslamak için iyi bir yoldur

“Ben her ay bazi simdi onu ödemek ve ona para vermeyi tercih ve saticilarin ülke disina tasimak istiyorum çünkü daha sonra bir toplu kadar ödemek istiyorum.”

Ana nokta fikir degil numaralari tanitmaktir. Eger fikrinin kabul etti ve sayida doldurmak ve bu yüzden de bilgi ve rakamlar doldurun ve yardim için çok araci almak için taraflar aramak için her iki ajan gereken ettik açiklayin. Daha sonra anlasmalar sözlü tartisilan satici ile dogrulamak için ajan isteyin.

Satici ile ajan dogrulama zaten onaylanmis bu yana fikri atipik olsa bile, bunun uygun olup olmadigini istirahat saticinin zihin ayarlar. Tüm taraflarin fikri üzerine kabul kadar ajan numaralari tartismak degil ve hepiniz oturup konusabilirsiniz kadar.