perili evler büyük firsatlar olabilir

Bir ev bir anlasma ariyorsaniz, yerel perili ev deneyebilirsiniz. Perili evler de cinayet, çete kullanimi ya da diger hos olmayan geçmisleri vardi evleri ile birlikte “damgalanmis özellikleri”, olarak bilinir. Bu özellikler ün üzerinde kisa olabilir, ama kendi fiyat iyi telafi edebilir.

Onlari sözde hayaletler ile evler ruhsuz komsu olarak piyasada hem de yapmayin. Öteki varliklar inanan (ya da sadece bir kösesinde gizlenmis olabilecek bu risk istemiyorum) insanlar hala var. Bu kadar bazi durumlarda% 35 bir ev degerini birakabilirsiniz. Ortalama olarak, perili oldugu taninmis bir evde mahallede benzer evlerin göre% 2,4 daha az satacak. Eger gayrimenkul ugrasan sürece% 2.4, bir sürü gibi görünmüyor. 400.000 $ ev 2.4% $ 9600. Yani bu 450.000 $ degerinde yapmak için bu 400.000 $ evine batan edilebilecegini yaklasik on bin dolar.

Bazi Emlakçilar olarak gösteriliyor ev ya da olmayan bir bedensel kiraci olmayabilir olabilir ortaya çikarmak için anlasilir isteksizdir. Bilgilendirme alicilar özelligini dikkate reddetme anlamina gelebilir. Ayrica, açiklama fiyatlari asagi gitmek anlamina gelir. Her devlet yasalari bir özellik olumsuz yönlerini açiklama olarak degisir. Sizin devlet yasalari kendi geçmiste olumsuz bir olayla özellikleri hakkinda ne ögrenin – bazen gizlilik yasal islem için nedendir.

Sizin devlet hiçbir açiklama yasalari varsa, o zaman evin bir lezzetsiz geçmis olup olmadigini emlak disari bulmak zor bir zaman olabilir. Eger bir anlayis emlak varsa, olumsuz bir geçmise sahip özellikleri için özel olarak sorabilirsiniz. Bazi Emlakçilar bir ilgi alici ürpertici olaylar söylentileri nedeniyle piyasada kalan bir ev göstermek için fazla mutlu olurdu.

Bu utanç için bazi kazi yapmak gerekebilir. Ya da gazete arsivleri gidin ve düsünüyorsaniz bölgede evler hakkinda tüyler ürpertici hikayeler görünebilir. Belirli bir evde bakiyorsaniz, adres Googling yardimci olabilir. Bu ve mahalle çevresinde soran. Insanlar genellikle herhangi bir ürkütücü masallari hakkinda herhangi bir sulu hikayeler anlatmak için mutluyuz. Bir özellik masal satici halka ifsa olmadigini var ise, mülkiyet daha düsük bir fiyat sunan bir faktör yapabilir.

Anlasilir, bu özellikleri bir yatirimci için bazi risk almayi içerir. Bir iddia perili evden olumsuz hisler almaya istekli konum sirf gelecekte ev yatirimcilar çok istekli olacaktir anlamina gelmez. Stigma yeterince kötü ise, iyi yillar sürebilir. Ancak, küçük bir çalisma ile, mevcut anilari ilk etapta evin damgalanmis olanlar silmek yapmak mümkündür.