Playa del Carmen kinamak – en iyi 5 neden ön imalat satin almak için

Playa del Carmen bir mülk satin alma düsünüyorsaniz, en cazip seçeneklerden biri ön imalat kinamak olmaya devam etmektedir. Playa del Carmen kinamak biri yeni bir gelisme de ön imalat satin almak için en iyi 5 nedenleri gösteriyor.

Ön imalat asamasinda bu yeni bir gelisme satin almak için en iyi 5 nedenleri sunlardir:

Daha iyi fiyatlarla – Gelistiriciler genellikle iyi fiyatlarla ilk adet satmayi. Kompleksinin insaat yeni basliyor, ve alicilar nihai ürün zevk beklemek gerekir olmasidir. Ayrica, çok erken asamalarinda, belki de bir kaç modeli birimleri “, görmek” için genellikle pek bir sey yok, ama bütün olarak karmasik ve satin olma hatta özel birim henüz yok. Bu nedenle, gelistirici mükemmel fiyatlarla ilk kinamak sunan, satis için “haftaki almak” istiyor. Belirgin yüksek fiyatlar olacak daha sonra satis, için, bu gelistirici “, zaten satilan X birimleri” diyerek kendi satis için bir aciliyet hissi ekleme avantaj saglar. Bir alici olarak sizin için, bu daha iyi fiyatlarla almak, erken olanlardan biri olmak daha iyidir. Bu ayni zamanda gerçek degerini takdir yol açabilir.

Mükemmel konumu – Playa del Carmen kinamak bu özel gelisimi belki de için favori haline gelmistir orijinal kapi halk Playacar, rakip, sehrin en lüks bölgelerinden biri olarak ortaya çikmaktadir sehir, kuzey ucunda yer almaktadir gurbetçilerin. Alan güzel kapili 24 saat güvenlik var topluluklar (bu gelismeye ev bunlardan biri), bisiklet parkurlari, park alanlari bol ve yakin sahil erisim yürüme ve sürüs içerir. Downtown kisa bir 10 dakika sadece ve yeni alisveris alanlari yakin ortaya çikiyor. Mevcut alisveris bölgelerine yeni ve gelistirilmis yol erisim islerinde de. Daha fazla birim ve hizmetleri göründükleri gibi, böyle bir alanda satis satin almak için bekleyen, sadece benzer bir birim için çok daha fazla ödeme anlamina gelir. Bu noktada Alicilar da birimin kendi seçim var, satis, sen sadece bir zaman satisa hangisi satin alabilirsiniz.

Ödeme planlari – ön imalat satis ünitesi, gelistiriciler ve alicilarin varligini önce yer alan bu yana karmasik ilerleme ve birim dayali bir ödeme plani olusturun. Bu alicilar hemen tam miktari ile gelmek gerekir, ne de faiz ücretleri ödemek anlamina gelir. Cihaza bagli olarak satin alinabilir ve teslimat sirasinda genel olarak karmasik ilerlemesini, banka finansman o zaman ödeme degerini geri kalani için elde edilebilir.

Deneyimli bir emlakçi sayesinde, alicilar, yüksek-kalite gelistirme seçebilirsiniz ve daha iyi bir fiyat aliyorsaniz güven ile ön imalat satin almak ve birçok faydalar göreceksiniz.

topmexicorealestate.com; güvenli Meksika özellikleri bulma ve satin alma için uzman meksika önde gelen ag