santa barbara iyi gayrimenkul yatirim firsatlari

Baslatmak için, ticari gelisimi için olgun alanlara bakmak istiyorum. Iyi bir Santa Barbara gayrimenkul yatirim yapmak için, bu hareketin yogun oldugu yerlerde satisa Santa Barbara ticari gayrimenkul olan yerlerde seçmeniz önemlidir. Öncelikle bu özellikleri için daha fazla ödeme olabilir, ama trafik büyük bir bir alanda yatirim önemli ölçüde is için basari sansini artirir.

Bunun için iyi bir alan zengin tarihi ve rustik dogal güzelligi nedeniyle Santa Barbara popüler bir alan Mesa vardir. Bu alanda bir ticari gayrimenkul almanizda yarar isletmelerin bazi büyük örnekler iyi magazalar ve dogal saglik gida magazalari, spor dis giyim uzmanlasmak perakende-giyim magazalari olacaktir. Mesa ‘, yani’ Ispanyolca tablo ‘, genis bir yaylalarina ve güneybatisinda ovalar alanlar için ortak bir isimdir. Santa Barbara Mesa Santa Barbara Mezarligi’na Arroyo Burro uzanir. Ispanyollar ve 1700 ve 1800 sirasinda bölgede yasayan Hintliler nedeniyle de bölgede daha tepelik alanlar, simdi var.

Toprak çok zengin oldugu için, su anda daha Mesa bölgenin de, tarim hizmetler için kullanilmaktadir. Fasulye ve misir gibi bitkileri, yerel çiftçi piyasadan bu ögeleri, yani sira squash ve arpa almak mümkün olacak anlamina gelir, genellikle bölgede yetistirilmektedir. Çiftçiler daha fazla ticari veya konut arsa için yer açmak için 1980 ve 1990’li yillarda kendi çiftlikleri bozmak istemiyordu çünkü alan ancak son zamanlarda, biraz kentlesmis haline geliyor. Bunun anlami bu alanda Santa Barbara ticari gayrimenkul tarim odakli isletmeler karsi kentsel tipi sanayi için büyük olasilikla daha iyi olmasidir.

Ilginç ve benzersiz yatirim firsatlari övünme Santa Barbara diger alanlar Eastside ve Montecito içerir. Eastside State Street alaninda bir Meksika pueblo dogada daha ‘Amerikali’ bir köye gelistirmeye yardimci alaninda, kuruldu 1851 yilinda ‘olusturuldu’ oldu. Büyük Hispanik nüfusu hitap iki dilli isletmeler dogru bu alanda egilimler özellikleri. Ayrica, Eastside bu nedenle bu alanda iyi bir yatirim özellikleri bulma, ayni zamanda California Chinatown ilçe, Asya esintili yiyecek ve dükkan bir ev birine ev sahipligi yapmaktadir bir sorun daha olabilir.

Bu alanlarda gayrimenkul bir zenginligi oldugunu, sadece özel yatirim ihtiyaçlariniza uygun hangi bölgesini bulmak için bazi arama alir.