anka alani günes eglence parklari birçok eglenceli ev sahipligi yapmaktadir

Phoenix Arizona güzel hava bu günesin tadini çikarmak için ideal bir yer yapar, ve size günes biraz eglence ariyorsaniz, alan nokta çok sasirtici eglence parklari birini deneyin. Bardak ve minyatür golf ve aktivite havuzlari su kaydiraklari itibaren, tüm aile eglendirmek ve Phoenix Arizona gayrimenkul boyunca herkes mutlu tutmak için yeterli bulacaksiniz. Ayrica, faaliyetlerin dolu bir gün lastik çocuklari için harika bir yoldur ve herkes için iyi bir gece uykusu saglar.

Arizona parklar hem macera arayanlar ve eglence ziyaretçileri memnun etmek için faaliyetlerin çesitli bir yelpazede sunuyoruz. Vahsi, ayak-kivrik kez, Phoenix’in Kaleler ‘n Coasters de Arizona en heyecan verici roller coaster ziyaret edin. Çöl Firtinasi, daldirma çevirmek, birakin, ve spin ve birçok virajlarla ile yenecek. Patriot her yastan ve en yeni sürüs Sky Diver adli kendi resmi “Scream Machine” olan bu heyecan için tasarlanmistir. Ya da yakin Scottsdale Crackerjax bas, yeni Bungee Dome inanilmaz hava kahramanlik yapmak, ya da 5 katli için Golfland Sunsplash tarafindan durdurmak için, mide-birakarak Thunder su kaydiragi Falls. Arizona en iyi eglence parklari sikici bir dakika var asla.

Belki biraz daha yumusak ya da çocuk dostu küçük bir sey ariyorsun? Sorun degil. Sizin küçük olanlar ile Sunsplash ziyaret edin ve Bebek Tadpole Havuzu ya da inanilmaz sifir derinlemesine Karayip Su Isleri deneyin. Her iki sekilde de, çocugunuz, bir patlama var serinlemek, mutlu gün uzak oynayacak. Büyük çocuklar ve yetiskinler için, tembel nehir, su kaydiragi, ve herkes mesgul tutmak için çok daha fazlasi vardir. Breakers Water Park’ta 1,3 milyon galon dalga havuzu oynamak, ya da inanilmaz Yeni Kaptan Kidd Surfari deneyin. Veya çok eski – onlar çok gençsin çünkü hiç kimse eglence disinda kalan gerekir. Herkes için bir sey var.

Arizona bati tema parklari büyük bir seçim ile tarihe saygi öder. Eski Tucson, örnegin,, altin için kaydirmak yollar binmek ve saguaro kaktüsler ve peyzaj engebeli güzellik görebilirsiniz. CP Huntington Tren gemiye antika araba ya da hop sürün. Desperados dikkat edin! Eger Wild West dublör gösterileri izlerken Ham deri de zaman içinde geri adim, tren veya yuva sürmek gitmek, ya da Bati’nin en hizli eller varsa bakin. En iyisi, kovboy oynama uzun bir günün ardindan, inanilmaz Barbekü bebek geri kaburga, tarçin-girdap dondurma ile taze pismis elmali turta, ve diger lezzetli davranir için Rawhide Steakhouse & Saloon Belle Altin ugrayin.

Bir var Phoenix Arizona bölgesinde ilgisi olma konusunda insanlardan herhangi bir sikayet duymak asla. Eger büküm su kaydiragi, nazik sig havuzlari, lazer etiket, golf, veya sevdiklerinize bir Vahsi Bati serif (Eger Ham deri de yapabilirsiniz) tarafindan tutuklandi olan ask olsun, Arizona eglence ve tema parklari tüm yil boyunca sizi mesgul edebilir. Günes, büyük hava, ve Phoenix sundugu heyecan tüm yararlanin.