aramak için bir konut bazi seyler almayi düsünüyorum

Yeni bir ev ararken, düsük bakim yasam tarzi, ya da ev aramak için popüler bir kent merkezinde bir yer arayanlar için, kinamak çok cazip bir seçenek. Bol aktivite, yardimci bakim, aktif ve siki dostluk toplulugu – Size en evler ile bulamayacaginiz birçok ikramiye sunabilir. Ancak bu yararlarinin yani sira bir teklif yapmak için karar vermeden önce farkli bir yasam tarzi ve yeni seyleri dikkate almak gelir.

Kurallar ve Kurallari – en kinamak topluluklar rahat kurallar ya da kesinlikle zorunlu kisitlamalar olabilir kurallar bir dizi var. Bir kinamak için bir teklif koymak önce kurallar ve ilkeler bir kopyasini almak emin olun. Her biri üzerinden gidin ve onlar da sizin yasam tarzi ile iyi bir uyum olup olmayacagini karar. Bir toplumun kurallarina oran sürekli olacak, size ve yönetim arasinda gerilime yol açabilir, ya da siz ve komsulari, ve bu ev olmasi gerektigi çok daha az rahatlatici ve davetkar görünüyor yapabilirsiniz. Önünüzde zaman içine aliyoruz biliyorum.

Maliyet bilin – bir konut toplum dahil olmak size kendinizi ödeme bulacaksiniz ekstra ücret çesitli onunla birlikte getiriyor. Onlar saglanan abartili olanaklar toplum baglidir korumak için küçük bakim ücretleri veya yüksek maliyeti olsun. Sizin için hazirlamak için biliyorum böylece beklenen olacak ücretlerin tam listesi. Ayrica deneyin ve toplumun bu önemli yapi gelismeler veya yükseltmeleri gibi maliyetler, yükseltebilir sey planliyor olmadigini ögrenmek.

Sizin Arastirma Do – kadar olabildigince toplum ve kinamak dernek hakkinda içine satin planliyorsaniz o ögrenin. Kinamak dernek mali durumu hakkinda yapabilirsiniz ögrenin. Para sorun yasarsaniz, maliyet sakinlerine geçirilir. Birimlerinin büyük miktarda son zamanlarda bosalan veya intikal edilmis ise, kalan sahipleri olasi maliyetlerini fark telafi etmek için artis göreceksiniz. Eger, dolasmak, ve orada bazi sakinleri ile konusun. Onlar yasiyoruz ve nasil karmasik çalistiriliyor nerede ne kadar mutlu görmek. Bir konut satin aldiginizda, sadece bir ev satin degil unutmayin, bütün bir toplum kendinizi satin aliyoruz. Bu bir yasam tarzi ve rahat ve bir parçasi olmaktan mutlu hissedeceksiniz bir topluluk oldugundan emin olmak önemlidir.

Bir konut sahibi olmak belli bir yasam tarzi için arayanlar için harika bir seçim olabilir, ama içine satin konum toplulugun ne tür vaktinden bilmek önemlidir olabilir. Arastirma yapmak ve yasamak için seveceksiniz bir yer bulmak sorun olacak.