basarili bir evcil hayvan dostu konut satin alma

Son ekonomik kriz ve küçük evler için küçülmek isteyen daha ev alicilar ile daha önce bir evde yasadim bir konut veya konaginda satin almak isteyen orada birçok alici vardir. Ancak, bu potansiyel alicilarin bazi kinamak yasam ile birlikte gelen kurallari nedeniyle bu küçük evlerine tasindiktan bir güçlük çekiyoruz.

En devremülkler sakinleri kendi birimlerinde Evcil çesit için izin, ne tür ve izin evcil hayvanlarin boyutu kadar bireysel kinamak dernek etmektir. Bazi dernekler tüm ve herhangi bir evcil hayvan saglar. Bazi bir evcil hayvan, biraz daha saglayacaktir. Bazi kinamak belli bir agirlik altinda küçük bir köpek izin, birçok bir ya da iki kapali kedi saglar. En kinamak dernekler Gerbils, hamster, balik ve sürüngenler gibi küçük kafes hayvanlari saglar. Ama herhangi bir kinamak karmasik hiç bir evcil hayvanlar oldugunu düsünmeyin.

Kinamak dernek size karmasik için ayri tüzük bagli olacaktir onlarin düzenine karsi bir evcil hayvan barindiran oldugunuzu ögrenirse ne olur. Sonuçlari genellikle para cezasi arasinda degisen ve sözlesmenin ihlali üzerine dava, evcil hayvan kurtulmak zorunda. Hayvan hemen kaldirilir degilse yasadisi evcil hayvan barindiran ev sahipleri genellikle tahliye edilir.

Bir konut dernek aslinda saglar tam olarak bilmek en iyi yolu, kurallari tam olarak ne oldugunu anlayabilmek dernegin tüzük en son kopyasini elde etmektir. Ancak, tüzük sitemiz içerisinde genel duygu evcil hayvanlar hakkinda ne biliyor izin vermez. Bu mahallede evcil hayvanlar hakkinda nasil hissettigini daha iyi bir fikir almak için bir dernek toplanti veya iki oturmak için en iyi çikarinadir. Toplanti tutanaginin degerinde son birkaç ay ayrica izin bile karmasik köpek veya kedi ile ilgili barindiran herhangi bir kötü duygular varsa size bir fikir sahibi olmaniza yardimci olabilir.

Hatta evcil hayvanlar bir alanda, hemen göremeyebilirsiniz bu hayvanlari ile oluyor bazi büyük sorunlari olabilir farkinda olmak en iyisidir. Komsulari ortak alanlar veya serbest dolasmak için izin verilmesi hayvanlarinin köpek ya da kedi diskisi üzülüyorsun ise, karmasik genel olarak evcil hayvanlar hakkinda bazi kötü duygular olacak, siz Bu tür bir ortam içine almak degil karar vermek isteyebilirsiniz.

Çogu hayvan sahipleri kendi ailesinin üyeleri olarak evcil hayvan bakmak yana, kürklü arkadas hosgörülü en az bir konut kompleksi içine almak isteyeceksiniz. Ne yazik ki, tüm muhtemel alicilar dernegin tüzügünde herhangi bir sorusturma yapmak ve evcil hayvan hos olmayan bir ev ile sona. Ilk arastirma yapmak, satin almadan önce, yani hayvan olmasina izin vermeyin.