Brooklyn rehine listeleri üzerinden ev satin alma avantajlari

New York’ta yatirim ariyorsaniz, Brooklyn rehine listeleri dik indirimlerle satiyoruz Brooklyn ilçesinde mahrum özellikleri hakkinda bilgi bir altin madeni gibidir. Brooklyn rehine listeleri üzerinden satin almak için bu alanda yerlesmek için ideal bir yer haline bazi büyük yararlari iyi bir seçenektir.

Rehine evleri büyük bir çesitlilik ve mahallelerde mevcuttur ve asagidaki gibi siralanabilir yatirimcilara pek çok avantaj bahseder:

Haciz düsük maliyetli: Brooklyn rehine listeleri tarafindan verilen en çekici özelliklerinden biri intikal özellikleri düsük fiyattir. Tek aile birimleri $ 200,000 350.000 $ araliginda satiyoruz.

Kolay Tasima Hizmetleri: Kent Gri tazi otobüs seyahat ve Amtrak gibi iyi ulasim olanaklarina sahiptir. Uçak yolculugu John F Kennedy Uluslararasi havaalani, La Guardia havaalani gibi uluslararasi havaalanlarina bir dizi servis edilir, Long Island Mac Arthur havaalani vb Brooklyn iyi toplu tasima sistemi ile servis edilir. Bu Frank Caddesi Servisi ilçe geçisli ve insanlarin yaklasik% 80 olarak 18 New York metro hatti metro kullanin.

Iyi is olanaklari: alan birçok sirket ev sahipligi yapmaktadir ve gençlerin mesleki büyüme için en iyi yerlerden biri olarak seçildi. Birçok sirket Pfizer, Verizon iletisim, Citigroup, JP Morgan Chase, Morgan Stanley, IBM, Time Warner ve digerleri dahil olmak üzere Brooklyn bölgesinde dayanir.

Kredi sübvansiyonlar: Bank of America gibi Bankalar özellikle intikal özelliklerinde yatirim yapmak isteyen ilk kez konut alicilari için düsük faizli kredi sunuyoruz. Bir avantaji bu kredilerin son derece esnek ve gerek görüldügü takdirde daha sonraki bir tarihte degistirilebilir olmasidir.

Vergi tesvikleri: FHA (Federal Konut Kurumu) Brooklyn rehine listeleri üzerinden son derece kârli bir yatirim yapar Brooklyn haciz satin almak isteyen ilk kez alicilar için vergi azaltma için bir plan tanitti.

Premier egitim tesisleri: alan 451 devlet okullarinda in11 ilçe yani sira 686 özel okul ve 131 kolej ve üniversitelere ev sahipligi yapmaktadir. Alan egitim ve yüksek ögrenim için ideal olarak kabul edilir. Yüksek ögrenim kurumlarinda Brooklyn College, Pratt Institute, egitim üst siradaki ulusal merkezleridir Brooklyn Teknik Lisesi vb dahil.

Müzeler: Brooklyn Müzesi ülkenin en büyük ikinci genel sanat müzesi ve burada Çocuk Müzesi çocuklara adanmis dünyanin ilk müzesi.

Brooklyn rehine listeleri Brooklyn ilçesinde bulunan intikal özellikleri hakkinda ayrintili bilgi almak için akilli bir seçenektir. Yerel gazetelerin elde edebilirler, ilçe katip ofisi, gayrimenkul sirketi liste kayitlari bu listeleri ele almak için. Alternatif olarak bölgede mevcut özellikleri hakkinda bilgi güncel, kapsamli ve saglayacaktir çevrimiçi Brooklyn rehine listeleri için üye olabilirsiniz.