Eger korku daire içinde sikisip kalirlar

Korku daire bugün ülkemizde saga sola saldirmakla bir ekonomik ariza sonucudur. Biz para ya da eksikligi yapmak ya da bir aile kirmak, bir evlilik berbat ve mutlu bir ev paramparça gerçegi bakmalidir. Iste bugün karsi karsiya sorunlardan bazilarini ele alacak. Farkli onlara bakmak ve belki hayatimizin kalitesini artirmak için nasil. Ama önce biz korku daire kaçmak gerekir.

Hepimiz para baris, refah ve mutluluk arkasindaki temel güç oldugunu anliyoruz. Bildigimiz gibi böyle olmasi ya da ilgisiz degil gerektigi gibi olsun, bu hayattir. Karsi karsiya konulardan biri dolarin daralma oldugunu. Baska bir is güvenligi kaybi, ayni alanda yillar sonra kariyer degistirme korkusudur. Bu ve daha birçok nedenlerle her endise, hayali korku, endise ve hayatimizin çok rahatsiz yapmis birçok stresli durumlarda getirmistir.

Ekonominin kötü zamanlarda para kazanmak için akilli yatirimci için hala birçok firsat vardir. Dolar zayif ve yasamak için daha fazla sürerse Öyleyse basit bir çözüm daha yapmaktir. Akilli yatirim borç yardimi için sadece yolu degil, ayni zamanda mali özgürlügü için. Su anda yüksek bir her zaman haciz ile, ben gayrimenkul yatirim aradigimiz özgürlügü için önemli olduguna inaniyorum. Firsat sel kapilari bagimsiz zengin olmak için akilli yatirimci için genis açik sismis. Az veya hiç deneyimi ve simdi zenginlikleri için sadece küçük bir sürücü ve metanet zamanla.

Yapmaniz gereken ilk sey bir yatirimci gibi düsünmektir. Eger mükemmellik daha yüksek bir derece hayat yasayamam diyor aklin çerçevenin disina alin. Bir kisi seyler bakar sekilde o yasam oyuna alacak olup olmadigini belirleyecektir. Konfor korku içinde oldugunu, bu kaçmasina izin asla bir daire size kilitleniyor. Aslinda korku normal olarak hayatta durumun düsünmeye baslar böylece rahat olabilir. Yani biri olmayi bir milyoner gibi düsünmeye baslamak gerekir. Sonra da engelleri asmak ve engelleri asmak için asla izin vermeyecektir.

Gayrimenkul yatirim daha milyonerler Aklima o zaman baska bir girisim yapti. Sonra da mümkün gayrimenkul ilgisiz olup olmadigini, sizin için olmayabilir. En önemli sey rüya yasamaktir. Eger hayal eger daha iyi bir sey islem saatleri dolara o zaman için orada oldugunu görebilirsiniz. Bu net bir sekilde düsünmeye baslar ve daha iyi fikir var ve yeni bir vizyon gelisebilir. Sonra artik korku daire içinde sikisip oldugunu kesfetmek olabilir.